آیفون 7 دارای دکمه‎ی Home حساس به لمس و بدنه‎ی ضد آب

آخرین شایعات در رابطه با آیفون 7 اشاره به این دارند که دستگاه بعدی اپل ممکن است دارای یک دکمه‎ی home حساس به لمس، به همراه بدنه‎ی فلزی ضدآب و ضد‎ غبار باشد.

iphone-7-could-feature-flush-touch-sensitive-home-button-waterproof-casing-503400-2

مجموعه‌ی شایعات جدیدی از سوی وب‎سایت چینی Storm شنیده می‎شود، که گزارش می‎دهد دکمه‎ی home آیفون 7 ممکن است کاملاً تغییر یافته باشد. در نتیجه‎ی این تغییر، یک دکمه‎ی Home با طراحی حساس به لمس در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که به دنبال آن موتور القایی هم دیده می‎شود، این طراحی جایگزین طراحی قدیمی دکمه‎های فیزیکی با قابلیت “کلیک‎شدن” می‎شود و کاملاً مشابه با دکمه‎های Back و Home دیجیتالی که در بسیاری از دستگاه‎های اندرویدی و ویندوزی امروزی شاهد هستیم می‌باشد.

به دنبال این اظهارات، همان منبع خبری اشاره می‎کند که بدنه‎ی گوشی بعدی آیفون یعنی آیفون 7، که ممکن است در چند ماه آینده توسط اپل رونمایی شود، دارای یک رنگ مشکی مات خواهد بود که بایستی نسبت به غبار و آب مقاوم باشد. ولی، هنوز باید صحت این اطلاعات و اظهارات تایید شود، به خصوص از آنجایی که اشاره شده بود احتمالا آیفون جدید در پاییز 2016 به بازار خواهد آمد.

آیفون 7 در ماه ستپامبر معرفی می‌شود

اپل در حال حاضر از فن‎آوری فیدبک لرزشی برای قابلیت لمس سه‌بعدی در آخرین گوشی‎های همراه آیفون یعنی 6اس و 6اس‌پلاس استفاده می‎کند. اگر به یاد داشته باشید، وب‎سایت چینی Laoyaoba و تایوانی Business Weekly در سال 2014 شایعاتی منتشر می‎کردند که گوشی همراه آیفون 6 دارای یک صفحه‎ی نمایش با فیدبک لمسی خواهد بود که در نهایت عدم صحت آن ثابت شد.

بنابراین، نمی‎توان به این شایعات، حداقل فعلاً، اعتماد کرد، به خصوص اینکه همین اواخر گزارشاتی در رابطه با یادداشت تحقیقاتی جدید آنالیزور معتبر برنامه‎های اپل آقای Ming-Chi Kuo از شرکت KGI Securities، منتشر شد. او افت فروش آیفون در سال 2016 را پیش‎بینی می‎کند، از این نظر که گوشی بعدی اپل، یعنی آیفون 7، تغییرات زیادی به همراه عوامل جذابی که به فروش زیاد آن کمک کند ندارد. علاوه بر این، علت آن همچنین به این خاطر است که آیفون SE جدید اپل طبق انتظار این شرکت مستقر در شهر کوپرتینو، فروش داغی نداشته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا