شایعاتی در مورد آیفون 7: ضد آب و غبار با طراحی اسپرت

تنها چند روز از عرضه آیفون های جدید گذشته است و در حال حاضر شایعاتی در مورد آیفون 7 آغاز شده است . با توجه به یک وبلاگ ژاپنی Mac Otakara و پست های شبکه اجتماعی Weibo چین ، آیفون بعدی طراحی اسپرت خواهد داشت .

در صورتی که این اخبار درست باشد ما پس از آیفون 5C ، دوباره شاهده بدنه غیر فلزی و استفاده از یک جنس جدید برای آیفون 7 در سال آینده خواهیم بود . باید منتظر ماند و دید که آیا این ماده جدید که میخواهد در آیفون 7 استفاده شود قدرت آلومینیوم 7000 که در آیفون 6 اس به کار رفته است را خواهد داشت یا خیر . بر اساس شایعات گفته می شود که اپل قصد بازگشت جنس پلاستیکی را دارد که بسیاری از الان نا رضایتی خود را اعلام کرده اند . البته ممکن است که اپل برای آیفون 7 از ماده ی LiquidMetal استفاده کند که مقاوت و ویزگی های آن بیشتر از فلز است.

N85A0450-710x434

علاوه بر شایعه طراحی ورزشی و استفاده از ماده ی غیر از فلزی برای آیفون 7 ، گفته می شود که صفحه نمایش آن کاملا صاف خواهد بود و شایعاتی که در مورد لبه های خمیده مانند گوشی گلکسی اس 6 بود ، نادرست است.

خبر خوب از شایعات جدید ، ضد آب و ضد غبار بودن نسل بعدی گوشی های آیفون است . بنا بر گزارشات ، آیفون بعدی مقاوت کاملا متفاوتی در برابر آب خواهد داشت که تا کنون در هیچ گوشی هوشمندی دیده نشده است.

ممکن است مانند همیشه این شایعات درست نباشد و وبلاگ ژاپنی Mac Otakara ساقه اخبار غلط را داشته است . هنوز خیلی زود است که حرف از ویژگی های آیفون 7 زده شود و نباید به این خبر ها اعتماد زیادی داشت و برای اخبار و معرفی دقیق باید در انتظار شرکت اپل بود.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا