دسته‌ها
آموزش

بروزرسانی تنظیمات آیفون و آیپد ساده و ضروری

مهم ترین مسئله در مورد گوشی های هوشمند که ما تا کنون آموخته ایم این است که گوشی ها یهوشمند باید همیشه به روز نگه داشته شوند. در مورد صاحبان آیفون های شرکت اپل هم کاربران به نظر می رسد در کنار به روزرسانی  آی او اس همیشه باید برنامه های خود را نیز به روز نگاه دارند ، که به نظر می رسد به روزرسانی برنامه ها در یک دقیقه امکان پذیر است ، اما علاوه بر این دو نوع به روزرسانی (سیستم عامل و نرم افزارها ) یک به روزرسانی سومی نیز وجود دارد که جنبه مربوط به به روزرسانی carrier ها می باشد ، از به روزرسانی مربوط به تنظیمات شبکه گرفته تا به روزرسانی تنظیمات صوتی ، تنظیمات carrier ها می تواند بسیار مهم و حیاتی باشد با وجود اینکه چندان تاکیدی به روی آن ها نشده است ، ما در این پست می خواهیم به شما آموزش بدهیم چگونه می توانید گام به گام  تنظیمات carrier ها را در آیفون خود به روز کنید  این کار بسیار کار ساده ای است.

تنظیمات carrier های شما مثل برنامه های شما نیستند که بخواهید به روز رسانی کنید و این از طریق نوتیفیکشن برنامه به شما اطلاع داده شود شما خودتان باید گاهی اپراتور خود را چک کنید تا در صورت بروز تغییرات کلیدی آن را به روز رسانی کنید.

هنگامی که شما نرم افزار جدید آی او اس را نصب می کنید به روزرسانی ها  به صورت اتوماتیک اعمال می شود اما دلایل زیادی وجود دارد که بتواند شما را مجاب کند در کنار این به روزرسانی ها به دنبال به روزرسانی های از دست رفته دیگری نیز باشید ، به عنوان مثال قطعا بارها دیده اید که در بخش مربوط به پیام رسانی ، پوشش سلولی یا هربخش دیگر مشکلی وجود داشته و شما توانسته اید با یک به روز رسانی آن را رفع کنید درخواست به روزرسانی برای تنظیمات شما تا زمانی که اپراتور آن ها را بررسی و پردازش نکند ارسال نمی شود. در زیر به شما آموزش می دهیم که چگونه این کار را انجام دهید و از برخی آسیب های دستگاهتان در امان باشید. این به روز رسانی برای آیپدهایی با تنظیمات 3G/4G نیز کاربرد دارد.

گام اول: در هوم اسکرین آیفون خود تنظیمات را باز کنید.

گام دوم: روی ژنرال یا عمومی بزنید. سپس گزینه about را انتخاب کنید.

General-About

 

 

سوم: سپس چند ثانیه منتظر بمانید اگر تنظیمات شما نیاز به به روزرسانی داشت با این پیام مواجه می شوید:

تنظیمات به روز در دسترس می باشد، آیا اکنون تمایل به به روزرسانی دارید؟

Carrier-Settings-Update

 

در مرحله چهارم اگر می خواهید به روزرسانی تنظیمات را انجام دهید update را انتخاب کنید و در غیر این صورت آن را به بعد موکول کنید.

خودتان هم دیدید که به روزرسانی تنظیمات کار ساده ای است پس سهل انگاری نکنید و آیفون خود را از برخی آسیب ها در امان نگاه دارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *