برنامه جدید آیفون

نرم افزار آیفون : ColorStrokes نرم افزار ویرایش عکس در آیفون

بیشتر علاقه مندان به عکاسی و ویرایش عکس با نرم افزار آیفون “ColorStrokes” آشنایی دارند ، این برنامه با امکان خلق تصاویر فوق العاده زیبایی که به همراه راحتی زیاد برای کاربران ایجاد می کند به یکی از معروف ترین برنامه های ویرایش عکس و کار با رنگ در آیفون شده است. سازندگان این برنامه آیفون با ادامه دادن پایه خوب و مشخصات منحصر به فرد خود نسخه ای دیگر از این برنامه به اسم “ColorStrokes HD” را معرفی کردند که مخصوص آیپد طراحی و تولید شده است.

نرم افزار آیفون جدید

قابلیت های تحسین برانگیزی که در نسخه نرم افزار آیفون این برنامه وجود داشت کافی بود تا کاربران را مجبور به پرداخت هزینه برای داشتن یک برنامه حرفه ای و قدرتمند ویرایش عکس کند. با این حال اندازه صفحه آیفون زیاد برای این نوع ویرایش عکس مناسب نبود. پس بدون شک این یک نکته مثبت است که تیم پشت این برنامه تصمیم به انتشار یک نسخه مخصوص آیپد گرفته اند که از فضای بزرگتر استفاده کامل می کند. همچنین باید بگوییم که این برنامه روی آیپد مینی جدید و آیپد نسل چهارم با صفحه رتینا نیز کار می کند.

نرم افزار آیفون عکس آیتونز

معرفی این نرم افزار آیفون و آیپد

برنامه “ColorStrokes HD” همان الگوی برنامه های مانند خودش را دنبال می کند. ابتدا باید یک عکس بگیرید یا از مجموعه عکس هایتان یک عنوان را برای استفاده در داخل برنامه انتخاب کنبد. کارایی این نرم افزار آیفون بیشتر بر این قضیه است که کل عکس را به حالت سیاه و سفید در می آورد و سپس توسط ابزارهای متعدد و پالت های رنگی که در اختیار قرار می دهد ، امکان برگرداندن عکس در نقطه های از تصویر را برای ایجاد یک تصویر جذاب می دهد. نوار ابزار پایین برنامه شامل همه ابزارهایی است که برای به انجام رساندن این کار لازم است.

نوار ابزار ویرایش این نرم افزار آیفون شامل گزینه هایی همچون به عقب برگرداندن آخرین تغییری که انجام دادید ، تایید تمام شدن کار ویرایش عکس ، توانایی رنگی یا سیاه و سفید کردن مناطق انتخابی شما و همچنین قابلیت استفاده از چندین جلوه ویژه از پیش تعیین شده بر روی عکس برای اضافه کردن زیبایی بیشتر به تصویر هاست. تفاوت ColorStrokes HD با برنامه های دیگر این است که جلوه های ویژه این برنامه به راستی معنایی تازه ازعمق را به تصویر اضافه می کنند بر عکس بقیه نرم افزار ها که فقط رنگ های مختلف را در بخش های از تصویر ایجاد می کنند تا باعث متمایز شدن عکس بشود.

نرم افزار ادیت عکس آیفون

این نرم افزار در آیپد بهتر است یا در آیفون

با این نسخه آیپد که کار با آن خیلی راحتتر از نسخه استاندارد آیفون است ، کاربران تجربه لذت بخش تر و قدرتمند تری از برنامه را خواهند داشت. این برنامه همچنین قابلیت به اشتراک گذاری عکس ها در فیس بوک در احتیار کاربران میگذارد تا بتوانند شاهکارهای هنری خود را در معرض دید دنیا قرار دهند. این برنامه یک انتخاب ضروری برای کاربران آیپد است که عاشق ساختن عکس ها و تصاویر بسیار زیبا هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا