قاب های آیفون 6 برای دو اندازه متفاوت ساخته شده‌اند

بیشتر گزارش‌ها خبر از دو سایز متفاوت برای آیفون 6 داده‌اند و گفته‌اند این گوشی هوشمند در دو مدل متفاوت عرضه خواهد شد: یکی با صفحه نمایش 4.7 اینچ و دیگری در اندازه صفحه نمایش 5.5 اینچ می‌باشد. ممکن است قصد اپل آزمایش دو اندازه متفاوت برای این گوشی باشد، اما خواست افراد عرضه شدن هر دو مدل به بازار می‌باشد. هنوز دلیلی برای اثبات این ادعا‌ها از طرف شرکت اپل موجود نیست اما بسیاری از شواهد و شایعات بر این باورند که امسال اپل قصد دارد آیفون 6 را در دو مدل متفاوت روانه بازار کند و به افرادی که آیفون بزرگتر می‌خواستند جواب مثبت بدهد.

iphone_6_cases_crystal

شواهد دال بر اثبات این مدعی امروز با انتشار یک عکس جدید تقویت شد، این عکس نشان‌دهنده دو سایز متفاوت برای قاب های آیفون 6 می‌باشد. گفتن اینکه این قاب های آیفون 6 دقیقا در چه اندازه‌ای هستند بسیار مشکل است. اما مشخص است که برای دو صفحه نمایش بزرگتر ساخته شده‌اند، البته هر دو این قاب ها دارای یک جای خالی عجیب در سمت چپ خود هستند.

این عکس ابتدا توسط MobileFun پست شد:

ما اخیرا برخی عکس‌های جدید بدست آورده‌ایم که نشان دهنده قاب های آیفون 6 جدید هستند. قاب موجود در سمت چپ برای اندازه 4.7 اینچی صفحه نمایش این دستگاه که انتظار می‌رود در ماه خرداد رونمایی شود. قاب سمت چپ برای آیفون 6 با صفحه نمایش بزرگتر 5.5 اینچی می‌باشد. این دستگاه که در اندازه فبلت‌ها ساخته می‌شود در ماه شهریور به بازار عرضه خواهد شد.

iphone-6-cases

قاب های آیفون 6 چه چیزی را نشان می‌دهند؟

با توجه به این عکس‌ها مشخص است که هیچ دکمه‌ای برای خواب و بیدار کردن دستگاه وجود ندارد. و جالب‌تر اینکه برشی برای دکمه‌ای جدید در سمت چپ دستگاه نمایان شده که به نظر تحلیلگر آقای Kuo، اپل در حال انتقال این دکمه خواب/بیدار دستگاه به سمت چپ است تا استفاده از این گوشی هوشمند بزرگتر با یک دست آسان‌تر شود.

به طور کلی این اندازه‌ها با گزارش‌ها و شایعات قبلی جور در می‌آید و همگی نوید یک آیفون خوش دست با صفحه نمایش بزرگتر و به احتمال زیاد ویژگی‌هایی خلاقانه را می‌دهند.

مشتاقانه منتظر هستیم اپل تا حداکثر در ماه شهریور هر دو مدل آیفون 6 را رونمایی کند، البته برخی گزارش‌ها حاکی از به تاخیر افتادن نسخه بزرگتر این گوشی دارند.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا