قاب آیفون 5 محکم

قاب آیفون Sector 5 یک قاب فوق العاده محکم برای آیفون شما

من به قاب محافظ برای گوشی های هوشمند اعتقاد ندارم.(حتی قاب آیفون ) چراگوشی شیک خودتون رو با یک تیکه سیلیکون یا پلاستیکی زشت بپوشونید، اونم وقتی که طراحان محصول شما خیلی سخت روی اون کار کردند تا آنقدر زیبا بشه که شما بخریدش؟ همینطور که مردم ماشین های BMW شون رو برای جلوگیری از خش افتادن با چادرهای معمولی نمی پوشونن و مردم دور ساعت های رولکس محافظ صفحه نمیکشن ، قابهای محافظ تلفن های هوشمند کاری جز ضخیم تر کردن و زشت تر کردن گوشی شما انجام نمیدن. حتی اونهایی که “نازک” هستند. ولی “bumper” ها چطور؟ نمیدونم گوگل چطور هنوز فکر میکنه که فروختن قاب های محافط 20 دلاری بامپر برای نکسوس 4 ایده خوبی هست. پس وقتی که من موقعیت آزمایش قاب محافظ نوع بامپر آیفون مدل “Sector 5” آلومینیومی کمپانی “Element” رو بدست اوردم ، انتظار چیز زیادی رو نداشتم ، مخصوصا به خاطر قیمت بسیار زیاد 145 دلاری که داشت. ولی با این قیمت باید میفهمیدم یک قاب آیفون که تقریبا اندازه یک آیفون 5 قراردادی قیمت داره ، چه نوع محافظتی رو ارائه میده!

قاب جدید سکتور

مدل “Sector 5” در اصل مدل پیشرفته قاب “the Vapor case” هست که به عنوان برترین قاب آیفون در بین رقیبانش انتخاب شده بود. ولی اون یک قاب 79 دلاری بود ، نه یک قاب 145 دلاری. قاب آیفون “the Vapor case” برای مشکل آنتن دهی آیفون 4 یک راه حل خیلی مناسب در نظر گرفته بود می شد ولی برای آیفون 5 ضرروی نیست ، چون این مشکل در آیفون 4S حل شد.

به علاوه صفحه بزرگتر ، وزن آیفون 5 بیشترین ویژگی هست که دربارش بحث میشه. با 112 گرم وزن آیفون 5 خیلی سبک هست که مثل خیلی از بقیه رقیبان وزن کم اون و در آلومینیومی نرم پشتش باعث میشه که تو دست کاربران لیز بخوره.

همینجور که وزن کم آیفون 5 میتونه به عنوان یک مزیت فوق العاده برای فروشش باشه ، اونهایی که دوست دارند که گوشی شان مقدار کمی مانند آیفون 4S سنگین تر باشد ، راهی ندارند جز اینکه یک قاب بر روی اون نصب کنند.

پشت قاب آیفون جدید

مراحل نصب قاب آیفون “Sector 5”

نصب کردن قاب آیفون “Sector 5” به آسانی وصل کردن چند محافظ بی رنگ دور باند آنتن آلومینیومی آیفون 5 و بعد باز کردن یکی از پیچ های قاب آیفون برای باز کردن آن است. سپس شما آیفون را آرام به داخل این قاب محافظ الومینیوم پلمیر اختصاصی فشار می دهید و پیچی را که باز کردیدرو هم می بندید. اگر این کار را درست انجام داده باشید ، آیفون 5 شما باید کاملا محکم درون قاب “Sector 5” قرار گرفته باشد. آخرین مرحله نصب ، وصل کردن یک صفحه چرمی به پشت این قاب یا بامپر آیفون است که به آن یک نمای زیبا و چیزی برای گیرافتادن در دستان شما اضافه می کند.

بامپر یا قاب آیفون

حس من با این بامپر آیفون

در طول این 3 هفته که قاب محافظ “Sector 5” روی گوشی من نصب هست، هروقت که گوشیم رودر جمع از جیبم در می اوردم ناخودآگاه حس جمیز باند بودن به من دست میداد! این قاب خیلی به یک وسیله که برای ارتشی ها ساخته شده باشد شباهت دارد. با این قاب ، آیفون 5 من بالاخره آنقدر متفاوت شد تا توجه همه رو به خودش جلب کنه؛ مشکلی که بسیاری از کاربران این گوشی از آن نارضایتی دارند. من با نگاه ها و سوالات کنجکاوانه زیادی درباره این قاب در همه جای نیویورک مواجه شدم. مترو ، توی خیابان ، در رستوران ها ، در جمع دوستانم و حتی از پلیس!

گوشه های بیرون زده قاب آیفون “Sector 5” گرفتن گوشی را در دستانتان راحت تر می کند بدون اینکه حس کنید الان ممکن است از دستتان بیفتد. این قاب وزن گمشده آیفون 5 رابدون ضخیم کردن زیاد به او بر می گرداند.

من میدانستم که قرارا است آیفون 5 ام با قاب “Sector 5″ بارها به زمین بخورد و همین اتفاق هم افتاد. از روی تختم به روی زمین افتاد و از روی میز قهوه خوری به دفعات بسیار زیادی به زمین خورد. در ” آزمایش های به زمین خوردن” چگونه عمل کرد؟ به جز چند خراش بر روی گوشه های این قاب ، آیفون 5 کاملا سالم ماند. این قاب آیفون به محکمی قاب “TakTik” یا “Ballistic Hard Core” نیست ولی آنقدر جان سخت هست که از پس یک افتادن از فاصله ای زیاد که شما با بدون محافظ بودن ضفحه نمایش آن مشکلی نداشته باشید بر بیاید.

قاب آیفون زیبا و جدید

مشکلات قاب آیفون “Sector 5”

اگر در قاب “Sector 5” مشکل بزرگی وجود داشته باشد ، این است که مانند قاب “Vapor case” یک برش برای دسترسی به کلید های صدا وجود داشته باشد. مخصوصا وقتی که در نظر بگیریم که قاب چقدر به کلید قطع صدا نزدیک است. اگر ناخن های بلند یا انگشتان ظریف و کوچک داشته باشید واقعا میتواند برای دسترسی به دکمه های گوشه به شما کمک کند.

مشکل دیگری که من با آن داشتم این بود که خیلی راحت گرد و غبار وارد برش های قاب “Sector 5” می شوند. من درک میکنم که این برش ها به آن یک نمای قوی و ارتشی می دهند ، ولی از اینکه دائما بخواهم قاب را باز کنم ، آن را با یک برس تمیز کنم و دوباره روی آیفون نصب کنم متنفرم.

با قیمت 145 دلار ، بیشتر برای پیش خرید کردن قاب “Sector 5” دست به کیف پول هایشان نمی برند ، “ساخته شده در آمریکا” باشد یا نباشد. این یک وسیله لوکس است که به نظر بی کلاس نمی آید و در عمل هم واقعا کارآمد و ظیف و شیک است. این قطعا یک پیشنهاد جذاب برای یک مجموعه است ، ولی کاش قیمت آن زیر 100 دلار بود. با قیمت 50 دلار این قاب ها به سرعت برق و باد به فروش میرفتند.

برای خریدارانی که پول کافی برای آتش زدن دارند ، مهر تایید مارا برای امتحان کردن قاب آیفون “Sector 5” دارند، ولی برای بقیه افراد جامعه این قاب با این قیمت گزاف نمی ارزد ، حتی اگر زیبا ترین قاب دنیا باشد.

  1. خيلي خوشكله ولي قيمتش بالاست،،لطفابامپرهاي مناسب تري معرفي كنيد،باتشكر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا