یک ارتقای نرم افزاری در نسل هفتم آیپاد نانوی اپل

ارتقای نرم افزاری نسل هفتم آیپاد نانوی اپل به ورژن 1.0.4

اولین بار توسط 9to5 Mac اعلام شد که نسل هفتم آیپاد نانوی اپل، به تازگی یک ارتقای نرم افزاری به ورژن 1.0.4 پیدا کرده است.

این نرم افزار رایگان بروزرسانی، از طریق اتصال آیپاد نانو، بوسیله یک کابل برق به یک سیستم Mac و یا ویندوز و سپس فعال نمودن iTunes قابل استفاده خواهد بود.

iPod-nano-mid-2015-image-001

بنظر می رسد که ارتقای سیستم عامل، تغییر عملکرد زیادی در دستگاه لمسی کوچک ایجاد نکرده است و همچنین هیچگونه پشتیبانی برای برنامه موسیقی اضافه نشده است.

احتمالاً این بروزرسانی فقط یک نرم افزار نگهداری و یا رفع ایراد خواهد بود. ما لیست کامل تغییرات را به محض اینکه اپل جزئیات این ارتقا را منتشر نماید، به اشتراک خواهیم گذاشت.

ظاهراً وجود اشکال در نسخه فعلی منتشر شده از OS X EI Capitan ممکن است باعث شود تا iTunes درست قبل از شروع به نصب این بروزرسانی سقوط کند.

نسل هفتم آیپاد نانو، در 21 شهریور 2012، معرفی گردیده بود؛ همچنین پشتیبانی بلوتوث 4 از هدست های بیسیم سازگار و مانیتور ضربان قلب را نیز معرفی کرده بود. لازم به ذکر است که این آیپاد بعنوان باریک ترین آیپاد نانو تا به امروز اعلام گردید.

این آیپاد تنها با داشتن ضخامت 5/4 میلیمتر، به اندازه 38 درصد از مدل پیشین خود باریک تر است در حالیکه عمقی برابر 8/78 میلیمتر دارد.

تابستان امسال، اپل آیپاد لمسی نسل ششم خود را در حالیکه گزینه های انتخاب رنگ بیشتری به آیپاد نانو اضافه کرده بود، منتشر کرد. به غیر از رنگ های جدید، اپل هیچگونه تغییر سخت افزاری در مشخصات دستگاه، نظیر افزایش ظرفیت منبع داخلی، که هنوز همان 16 گیگابایت می باشد، ایجاد نکرده است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا