آیپاد تاچ 6 در اواخر سال جاری عرضه خواهد شد

آیپاد لمسی در این دو و نیم سالی که عرضه شده است به اندازه بقیه محصولات اپل محبوبیت نداشته است ، این روز ها که اپل واچ در معرض توجه همگان قرار دارد و آیفون هم که همیشه پیشتاز محصولات بوده و هم اکنون هم آیفون 6 و 6 پلاس در دو اندازه و رنج قیمتی مختلف و بزودی هم آیفون 6c می توانند بیش از پیش توجه را جلب کنند. ولی چند روزی است که در خبرها زمزمه هایی از آیپاد تاچ به گوش می رسد و به نظـــر می رسد تا اواخر سال جدید اپل قصد دارد با رویکردی جدید در پردازنده ، دوربین ، باتری و دیگر بخش های آیپاد محبوبیت آن را هم بالا ببرد.

به قول معروف آیپادتاچ 6 به گفته خود اپل دارای پیشرفت هایی همچون ارائه بهبود های داخلی مانند یک پردازنده 64 بیتی به نام A7 ، و تفاوت کامل با نسل پنجم آیپاد از نظر طراحی در آن وجود خواهد داشت. در این زمینه یک سری سورپرایز وجود دارد و یه موضوع عجیب است اما باید گفت که اپل هدفش از اینکار این است که تا کنون از طراحی آیپاد سود چندانی نبرده است و بهتر است رویکردی شبیه به آیفون را در نسل ششم آیپاد تاچ پیش بگیرد. به اصطلاح در این آیپاد یک فول آپگرید یا نوسازی کلی صورت گرفته شده است.

 

iPod-touch-5-iPhone-5s

تا اینجا با توجه به گزارش ها اگر واقها چیپ های آیپادتاچ نسل ششم A7 باشند حرکت بزرگی است که از A5 در نسل پنجم به صورت جهشی فوق العاده به A7 تبدیل شده است ، این موضوع کمک می کند که بازی ها با کیفیت فوق العاده بیشتری اجرا شود و این همان چیزی است که در آیپاد تاچ مورد توجه عموم است.

یکی دیگر از گزارش ها هم ادعا کرده است که موردی که بیشترین بهبود را در آیپادتاچ 6 دارد دوربین این دستگاه است و دیگری فضای ذخیره سازی است که فوق العاده افزایش یافته است. همچنین گفته می شود به احتمال زیاد مانند ایفون و آیپد این دستگاه نیست دارای آی دی لمسی خواهد بود.

در اینجا باید ببینیم که کوپرتینو مدت ها پیش اعلام کرده که عرضه ایپاد برای اپل هیچگونه حرکت رو به جلویی را به دنبال نداشته است و گفته بود گه اپل به دنبال این است که از این دستگاه هم برای شرکت خود سود به دست آورد و محبوبیت آن در میان مردم را بالا ببرد.

به نظر می رسد اپل بعد آیپاد تاچ 6 دیگر مدت ها طراحی آیپاد جدید را کنار بگذارد و فرصت بدهد که این مدل برای این شرکت سود بیاورد با این اوصاف پس خیلی باید سر این مدل فکر کند و طراحی های خارق العاده و بزرگ را در آن ایجاد کند.

 redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا