IRL؛ نگهدارنده تبلت برای استفاده از آن در رختخواب

گاهی وقت ها برای من پیش می آید که قبل از خواب در تخت خود دراز کشیده و توسط گوشی و تبلت خود در یوتیوپ گشت و گذار می کنم ، ولی خیلی برای من کار سختی است که طولانی مدت گوشی را با فاصله استانداری از چشم هایم نگه دارم. این مشکل را خیلی از ما داریم ،درست است؟

DSC_1714_watermarked

خوشبختانه در شهر Shenzhen (یکی از شهرهای چین) با ابزار جدیدی آشنا شدم: یک ابزاری به نام Usiabu که می تواند تبلت را نگه دارد و اندازه و بازوی آن قابل تنظیم است. قیمت این محصول فقط  13  دلار است ، البته به تازگی وارد خرده فروشی ها شده و در هنگ کنگ به قیت 25 دلار و آمازون 30  دلار به فروش رسیده است. این موضوع را در نظر بگیرید که این محصول درست است خیلی پرکاربرد است و خیلی ها را به خود جذب می کند اما تکنولوژی جدیدی در آن به کارگرفته نشده است.کافیست نگاهی به چراغ مطالعه خود روی میز بیندازید که بازوی فنری دارد!

نصب و راه اندازی این وسیله بسیار ساده است : گیره محافظ برای متصل کردن پایه این دستگاه به لبه میز را وصل کنید ، سپس بازوی فولادی را از طریق ضامن چرخنده اش روی آن قرار داده و سپس نگهدارنده پلاستیکی تبلت را با زاویه محوری 180 و 360 درجه روی آن نصب کنید.

اندازه بازوی این دستگاه حدود 90 سانتی متر می باشد و به نظر می رسد که این میزان کافی است ، و براکت یا پایه نگهدارنده تبلت نیز می تواند تبلت های 7 الی 12 اینچی را نگه دارد. این براکت کشویی است و به صورت کشویی می توان تبلت را وارد آن کرد. همچنین به شما اطمینان می دهد که تبلت نلرزد و می توان با محکم کردن جای آن از افتادن آن نیز مطمئن شد.

من از این نگهدارنده که حدود یک سال است با آن آشنا شدم استفاده های زیادی کرده ام و امیدوارم به زودی برای گوشی هم عرضه شود. این محصول خیلی برای من شگفت انگیز است با این که یک سال است آن را به کار می برم هیچ وقت تبلتم روی صورتم نیفتاده است . اگر براکت آن فلزی بود شاید می توانستم با خیال راحت تری از آن استفاده کنم ولی خب آن وقت ممکن بود روی تبلت من خش بیندازد. همچنین استفاده از این دستگاه باعث می شود که عادت های ما برای وبگردی قبل از خوابیدن باعث ضعیف شدن چشم های ما نشود.

در هر حال به نظر من این وسیله به قدری مفید و کاربردی است که ارزش پرداختن چند ده دلار را داشته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا