آیا اپل،در ساخت آیفون 6 پلاس تجدید نظر کرده است؟

گمانه زنی هایی وجود دارد که ممکن است اپل مخفیانه آیفون 6 پلاس خود را تقویت کند و برای همیشه از مشکل خم شدگی دستگاه ها نجات یابد. اما با توجه به منابع 9to5Mac ، این موضوع درست نیست.

iphone-6-ben

در اوایل این هفته ، iFixit متوجه شد که آیفون 6 پلاس به تازگی خریداری شده وزنی برابر با 173.5 گرم داشت . این در حالی است که وزن آیفون 6 رونمایی شده کمتر از آن و برابر با 172.7 بود. iFixit نتوانست به تنهایی نتیجه گیری قاطعی در این موضوع داشته باشد . با این وجود این خبر به سرعت در بین مردم پخش شد . انها ادعا می کردند که این افزایش وزن به دلیل تقویت پنهانی بدنه دستگاه بوده است . این تقویت موجب خواهد شد تا دستگاه کمتر در معرض خم شدن قرار گیرد . بدیهی است که سنجش انحراف معیار وزن ، یک بخش استاندارد از فرآیند تولید است . طبق گزارشات سایت 9to5Mac این مقدار از تفاوت وزنی در بین دو دستگاه قابل انتظار است و نشان دهنده یک عملیات مخفی برای ساختن یک آیفون 6 پلاس با دوام بیشتر نیست . سایت اپل نیز اعلام کرده است که احتمال دارد سایز و وزن دستگاه ها کمی با هم متفاوت باشند . این می تواند دقیقا همان موضوعی باشد که ما دراینجا با آن روبرو هستیم . آیا دستگاهی که امروز خریداری شده است نسبت به دستگاهی که در روز دیگری خریداری می شود ، دوام بیشتری دارد؟ ظاهرا جواب منفی است.iPhone-6-Plus-doesnt-pass-the-bend-test-2

زمانی که آیفون 6 پلاس برای اولین بار راه اندازی شد ،گزارش های بسیاری حاکی از این بود که این دستگاه به آسانی و با فشار نه چندان زیادی خم می شود . با این حال اپل گفت که این موضوع “بسیار نادر ” بوده و تعداد کمی از شکایات مشتریان در این مورد ثبت شده است . هر چند تبلیغات منفی در مورد این موضوع در میان رسانه ها بسیار گسترده بود . بنابراین اگر شما فکر می کنید وزن آیفون 6 پلاس شما از وزن گوشی دوستتان کمی بیشتر است ، تعجب نکنید . این موضوع در فرآیند تولید یک امر عادی است و دلیل این نیست که دستگاه شما استحکام بیشتری خواهد داشت .

technobuffalo

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا