آیا اپل واچ مکان بعدی برای تبلیغات است؟

برنامه Map My Run تبلیغات را در اپل واچ پشتیبانی می کند

من با استفاده از ورژن رایگان Map My Run به خیلی از خواسته های خود رسیدم ، استفاده از ورژن رایگان Map My Run که از آگهی های تبلیغاتی پشتیبانی می کند خیلی شگفت انگیز است ، و زمانی که من از دیدن آگهی ها در برنامه های آیفون متعجب بودم ، در همین حال با دیدن آگهی ها در گوشه سمت راست ساعت مچی ام سورپرایز شدم.

Map-My-Run-Apple-Watch-ad
من مطمئنم Map My Run نخستین برنامه ای نیست که تبلیغات را در اپل واچ پشتیبانی می کند ؛ و متاسفانه من همچنین مطمئنم این آغازی برای گسترش تبلیغات در اپل واچ خواهد بود. جدا از همه این ها ، آیا ما می توانیم توسعه دهندگان را به خاطر این که باعث این قضیه شده اند سرزنش کنیم؟ البته که نه.

همانطور که بلاکر محتوا برای سافاری در آی او اس 9 نزدیک است عرضه شود ، ناشران و شبکه های تبلیغاتی ممکن است برای اینکه کسب و کارشان دچار لغزش نشود این ویژگی را تخریب کنند. ولی من هیچ عیبی را در بلاکرها احساس نمی کنم.

تبلیغات داخل برنامه ای ، ممکن است فقط برای آگاهی دادن ما از محصولات باشد یا شاید آخرین گزینه ای است که برای ما وجود دارد تا از یک محصول آگاه شویم. و با این چیزی که در ذهن ما است ، این تعجب انگیز نیست که اپل واچ مرز بعدی برای حضور تبلیغات باشد.

در حال حاضر ، این تبلیغات خیلی تهاجمی نیست. فقط یک نام تجاری کوچک از محصول در گوشه ای از صفحه نمایش ظاهر می شود ، اما ما می توانیم به سادگی تصور کنیم که ممکن است در آینده ای نزدیک اپل واچ یک دستگاه مستقل تر شود و تبلیغات برنامه های آن نیز بیشتر شود.

دوباره باید بگویم که من توسعه دهندگان و برنامه نویسان را برای به دست آوردن پول و درآمد سرزنش نمی کنم . این فقط برای من عجیب است که یک دستگاه شخصی شما پلی باشد بین شما و شرکتی که سعی دارد محصولاتش را بفروشد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا