دانلود بازی Isolani تک تیرانداز اول شخص برای آیفون

زمانی که شما یکی از داستان‌های علمی تخیلی بسیار جذاب را با یک بازی تک تیرانداز اول شخص (FPS) تلفیق می‌کنید، نتیجه آن چه خواهد شد؟ یک دسته طرفدار جان سخت پیدا خواهید کرد که تا زمانی که چشمانشان از سرشان بیرون آید، بازی خواهند کرد.

  بازی Isolani

بازی جذاب Isolani

بازی Isolani یک بازی FPS است که همه این ویژگی‌ها را دارد. عالی به نظر می‌رسد، سبک بازی آن عالی است و داستانی دارد که باید به یک رمان علمی تخیلی تبدیل شود. مهم‌تر از همه، بازی Isolani یک اسلحه خودکار دارد، بنابراین شما مجبور نیستید وقت خود را با ضربه زدن روی صفحه نمایش هدر دهید…

بازی Isolani با قرار گرفتن شما در وسط یک درگیری در برابر شخصیت‌های منفی ترسناک شروع می‌شود. پس از یک توصیف سینمایی کوتاه، شخصیت شما با صدای ناشناخته راوی داستان، در محفظه ای سرد از خواب بیدار می‌شود. به نظر می‌رسد که به شما حمله شده و حافظه خود را از دست داده‌اید. در طول فرار خود، یاد خواهید گرفت که چگونه حرکت کنید، شلیک کنید و با اشیاء برخورد کنید. همچنین داستان نابودی جهان به دلیل مین گذاری ستاره‌ها توسط هوش مصنوعی را خواهید فهمید. آیا شبیه به یک فیلم بزرگ با بازی ون دیزل نیست؟

بازی Isolani

بازیکنان در حرکت از یک اتاق به اتاق دیگر در طول راه، با یک سری از حملات دشمنان مواجه می‌شوند. شما در ابتدا فقط یک نوع تفنگ در هر مرحله استفاده خواهید کرد، اما در نهایت قادر به استفاده از سلاح‌های مختلف خواهید بود.

برای حرکت، از جوی استیک مجازی در سمت چپ صفحه نمایش استفاده کنید. برای نگاه کردن به اطراف، انگشت دست راست خود را بر روی صفحه نمایش بکشید. هنگامی که دشمن در تیررس است، سلاح شما به طور خودکار آتش خواهد کرد. تنها کاری که باید بکنید، هدف گیری است، که به اندازه کافی چالش برانگیز است تا بدون نیاز به کنترل، انگیزه شما را حفظ کند.

بازی Isolani

اگر می‌خواهید کنترل بیشتری در هنگام شلیک تفنگ داشته باشید، می‌توانید خودتان ماشه را بکشید. هنوز هم زمانی که دشمن در تیررس است، سلاح به طور خودکار آتش خواهد کرد، اما اگر فقط اجازه دهید که گلوله‌ها پرواز کنند، می‌توانید بیش از یک اثر شلیک اسپری مانند داشته باشید. اگر واقعا ویژگی شلیک خودکار را دوست ندارید، می‌توانید آن را در بخش تنظیمات غیر فعال کنید.

در هر بخش تعدادی از ربات‌ها وجود خواهد داشت که شما باید قبل از حرکت، آن‌ها را از بین ببرید. هنگامی که همه روبات‌ها را کشتید، یک درب باز خواهد شد که به شما اجازه می‌دهد تا حرکت کنید. شما باید این روند را تکرار کنید تا زمانی که به خروجی برسید.

دانلود بازی برای آیفون و آیپد

بازی Isolani به نظر می‌رسد به طور کامل رایگان است. با این حال، من متوجه شدم که اپیزودهای اضافی وجود دارد که برای باز کردن آن‌ها ممکن است لازم شود پول پرداخت شود. من هنوز اپیزود اول را به پایان نرسانده‌ام، بنابراین مطمئن نیستم زمانی که وارد اپیزود دوم می‌شوید چه اتفاقی می‌افتد.

بازی Isolani برای آیفون، آی پد و آی پاد تاچ به صورت رایگان در دسترس است. بازی Isolani را امروز در فروشگاه اپل دانلود کنید.

نظر شما در مورد بازی Isolani چیست؟ فکر می‌کنید آن را دانلود خواهید کرد؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا