در آیتونز 11.1.6 تقویم سینک و مخاطب ها بازیابی می‌شوند

اپل امروز نسخه بتای OS X Mavericks 10.9.3 را برای کارکنان خود منتشر کرد. اپل همچنین امروز نسخه بتای آیتونز 11.1.6 را منشتر کرد. ذکر این نکته لازم است که در این نسخه بازیاب آیتونز 11.1.6 می‌تواند اطلاعات مخاطبین و تقویم را از مک سینک کند. مکینتاش نسخه 10.9.3 یک هفته بعد از انتشار نسخه بتای دوم 10.9.3 برای توسعه دهندگان است، که شامل تغییرات قابل توجهی است. این نسخه بتای آزمایشی جدید هنوز برای توسعه دهندگان مک در دسترس نیست، اما به زودی از طریق زبانه Software Update در فروشگاه اپلیکیشن‌های مک در دسترس قرار خواهد گرفت، یا اینکه در پورتال توسعه دهنده اپل در بخش Mac به عنوان یک دانلود عرضه می‌شود.

OS-X-Mavericks-Features-MacBook-1024x583

تغییرات آیتونز 11.1.6

این گزارش از سایت 9to5Mac منتشر شده و مدعی است که در نسخه آیتونز 11.1.6 تغییرات خوبی اتفاق افتاده و آیتونز 11.1.6 اکنون می‌تواند مخاطبین محلی را بازیابی کند و تقویم نیز به صورت خودکار سینک خواهد شد.

همانطور که در یادداشتی از سایت MacRumors گفته شده، این ویژگی در Mavericks حذف شده بود و بسیاری از کاربران از این موضوع شاکی بودند. بنابراین قطعا از این تغییر استقبال خواهد شد.

آخرین سیستم عامل مک او اس ایکس توسعه داده شده نسخه 10.9.3 بود که شامل رفع مشکلات گرافیکی و صوتی می‌شد، همینطور پشتیبانی از رزولوشن رتینای جدید برای کاربران مک با صفحه نمایش با کیفیت 4k.

با توجه به اخبار جدید منتشر شده درباره آیتونز 11.1.6 می‌توان پی برد که اپل هر روز به دنبال توسعه دادن و هماهنگ کردن سیستم عامل‌های خود با یکدیگر است و می‌خواهد این یکپارچی که از قبل برنامه ریزی کرده را با آیتونز 11.1.6 دنبال کند.

iTunes-11-Albums

هر روزه سیستم عامل‌های موبایل و دسکتاپ نیاز بیشتری به یکدیگر پیدا می‌کنند و بدیهی است که هر چقدر محتوا و برنامه‌های موجود بر روی سیستم‌عامل های موبایل و دسکتاپ هماهنگ‌تر باشد کاربری هر دو را بیشتر می‌کند و استفاده کننده این محصولات نیز برای همیشه از شر انتقال دائم فایل‌ها و محتوا خلاص می‌شود.

بدیهی است که آیتونز 11.1.6 به این موضوع کمک شایانی می‌کند و مخاطبین و تقویم دو سیستم عامل محبوب اپل را با یکدیگر سینک خواهد کرد و امیدواریم اپل بازهم این استراتژی را ادامه دهد و اپلیکیشن‌ها و موارد بیشتری بین سیستم عامل iOS و مک را با یکدیگر یکپارچه کند.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا