دسته‌ها
آیتونز

دانلود آیتونز 11.2.1 همراه با رفع ایرادات و چندین بهبود

چند روز پیش اپل نسخه جدید مک OS X را ارائه کرد و بعد با فاصله‌ای کوتاه نسخه 7.2 کلاینت ایمیل Apple Mail را برای عموم منتشر کرد. امروز نیز اپل آیتونز 11.2.1 را برای رفع ایرادات موجود عرضه کرده است. در نسخه قبل این برنامه باگی وجود داشت که باعث میشد پوشه Users مخفی شود و نتوان به راحتی به آن دسترسی پیدا کرد، به وسیله آپدیت آیتونز  11.2.1 این باگ برطرف خواهد شد.

نکات انتشار آیتونز 11.2.1 را می‌توانید در تصویر زیر ببینید:

1121

 آپدیت آیتونز 11.2.1 را ازطریق اپ‌استور نصب کردم و زمانی که این نصب به اتمام رسید، پوشه User دوباره مشخص شده و کاملا در دسترس است.

تغییرات و بهبود‌های آیتونز 11.2.1

تغییرات دیگر آیتونز شامل بهبود‌هایی برای گوش دادن به پادکست‌ها می‌باشد که قطعا برای کسانی که به پادکست‌ها گوش می‌دهند بسیار خوشایند خواهد بود. در کنار این آن بهبود‌های فراون عملکرد‌های سریع‌تر و طراحی زیبا‌تر را می‌توان جزء بهبود‌های انجام شده در این نسخه دانست.

همانطور که گفته شد بخش پادکست‌ها با بهبود‌هایی در طراحی و عملکر همراه بوده، برای مثال می‌توان بازطراحی تب “Unplayed”را نام برد که باعث شده شنیدن پادکست‌هایی که هنوز نشنیده‌اید را به راحتی تشخیص دهید.

اکنون شما می‌توانید بخش‌هایی از پادکست را که دوست دارید در کامپیوتر خود ذخیره کنید و آیتونز این قابلیت را دارد که به صورت خودکار قسمت‌هایی که شنیده شده را از لیست پلی حذف کند و فضای بیشتری را آزاد کند.

itunes_11_apple_hero

همیشه اپل به فکر امنیت و حفظ ایمنی ابزار‌ها و نرم‌افزار‌های خود هست، این آپدیت نیز از این قائده جدا نیست. در این آپدیت  یک برزورسانی امنیتی برای رفع باگی که می‌توانست دیگران را قادر سازد از اعتبار آیتونز شما استفاده کنند قرار داده شده است. در واقع این آپدیت در راستای همان رفع باگ‌های امنیتی است که در آپدیت iOS 7.11 و اپل تی‌وی 6.1.1 ارائه شده بود.

با بهبود‌های انجام شده در این نسخه دیگر شاهد کرش‌های زیاد روزانه آیتونز  نخواهیم بود و گردش به دنبال محتوا در آیتونز بسیار سریع‌تر شده است. همچنین اگر از ویژگی “Find My Mac” در آی‌کلود استفاده می‌کنید، می‌توانید در نسخه آیتونز 11.2.1 به راحتی پوشه Users خود را حذف کنید. این یک باگ نیست بلکه شما با استفاده از آن می‌توانید پوشه‌های شخصی خود را در زمانی که ناگهان برای مک شما اتفاقی افتاد به راحتی آن را حذف کنید.

لینک دانلود آیتونز آخرین ورژن 11.2.1

…………Download…………..

شما از طریق تب “Software Update” مک اپ‌استور می‌توانید آیتونز خود را به نسخه 11.2.1 ارتقا دهید. امیدوارم اگر در نسخه قبل نمی‌توانستید به پوشه مهم Users دست پیدا کنید، در آیتونز 11.2.1 این مشکل رفع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *