بروزرسانی آیتونز 12 و انتشار بتا 2 OS X Yosemite

پس از انتشار ششمین نسخه از Developer Preview در اوایل هفته جاری ، شرکت اپل امروز دومین نسخه بتای مربوط به سیستم عامل Yosemite یا OS X Yosemite Public Beta را  به صورت آزمایشی در میان توسعه دهندگان منتشر کرد. همچنین شرکت اپل در کنار به روزرسانی  نسخه جدید Yosemite یک به روزرسانی مربوط به آیتونز 12 را نیز صورت داد.

این به روزرسانی نرم افزاری مربوط به Yosemite با کد یا شماره ساخت  14A329r شناسایی می شود و هم اکنون می توان آن را از طریق بخش به روزرسانی نرم افزار ها یا Software Update در آپ استور مربوط به مک بوک دریافت کرده و نصب کنید. همچنین کد ساخت مربوط به آیتونز 12 نیز  ۱۲٫۰٫۰٫۹۷ می باشد. میدانید که 21 جولای سال جاری آیتونز12 ارائه شد و  در این نسخه طراحی برنامه به کل تغییر کرده بود و شاهد یک سری امکانات جدید همانند Family Sharing و … بودیم. در این به روزرسانی که صورت گرفته است طراحی فونت ها ، منوی مربوط به استاتوس و…به کلی تغییر کرده است و همه در جهت زیبایی بیشتر بوده اند. پس از به روزرسانی نیز مانند اوایل در بخش Software Update  به صورت جداگانه از Yosemite قابل دریافت است.

yosemitebeta

 بروزرسانی آیتونز 12

این امکان وجود دارد که بسته نرم افزاری جدید مربوط به نسخه بتای عمومی که در آخرین به روز رسانی dp وجود داشت پس از ارائه dp6 یک سری تغییرات اساسی داشته باشد. آخرین نسخه بتا شامل تصویر زمینه های جدید ، یک طراحی سیستمی جدید در بخش تنظیمات ، یک داشبور ترانسلوسنت ، به روزرسانی در آیکون ها و بسیاری از تغییرات دیگر می باشد.

به نظر می رسد شرکت اپل سیستم عامل OS X Yosemite را به صورت رسمی از اواخر سال جاری در میان مردم عرضه کند ، احتمالا این اتفاق مصادف با ماه اکتبر و در رویداد مربوط به معرفی ساعت هوشمند آی واچ و آیپدهای نسل جدید می باشد.

macrumors

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا