وارد کردن کد گیفت کارت آیتونز بر روی کامپیوتر

در اینجا قصد داریم به شما آموزش دهیم تا پس از خرید گیفت کارت آیتونز چگونه اکانت آیتونز خود را توسط این کد شارژ کرده و از آن استفاده کنید. قبل از هر چیز شما به دو مورد نیاز دارید:

1- اپل آیدی 2- آیتونز

دانلود آخرین ورژن آیتنونز اولین کاری است که باید انجام دهید . آخرین نسخه iTunes را از طریق سایت اپل به صورت رایگان دانلود کرده و بر روی ویندوز نصب نمایید. مک بوک ها به صورت پیش فرض این نرم افزار را دارند. اگر آیتونز پیش از این بر روی سیستم شما نصب شده است نسخه آن را چک بفرمایید تا از به روز بودن آن مطمئن شوید و در صورت نیاز آن را از طریق Apple Software Update به روز رسانی نمایید.

پس از نصب نرم افزار iTunes آن را از دسکتاپ (ویندوز) و یا نوار پایین صفحه در سیستم عامل مک انتخاب کرده و نرم افزار آیتونز را باز و اجرا کنید.

itunes

از لیست عمودی سمت چپ برنامه آیتونز بر روی iTunes Store کلیک کنید. مانند شکل زیر:

itunes-store

در گوشه سمت راست و بالای صفحه iTunes Store بر روی گزینه Sign In کلیک کنید.مانند شکل زیر:

sign-in

با مشخصات Apple ID و Password خود وارد شوید. مانند شکل زیر:

AppleId

پس از وارد شدن و sign in کردن در سمت راست و بالای نرم افزار iTunes در ستون عمودی Quick Links بر روی گزینه Redeem کلیک کنید.

redeem

در صفحه جدیدی که باز می شود کد 16 رقمی را که از اینجا ( گیفت کارت آیتونز ) خریداری نموده اید و معمولاً با XX آغاز می شود را وارد نمایید و سپش گزینه Redeem را کلیک کنید. دقت کنید که در ابتدا و انتهای کد فاصله و SPACE نباشد.

redeem-itunes

در صورتیکه بصورت موفقیت آمیزی کد خود را وارد کرده باشید، پیام  Thanks you for redeeming your code  بر روی صفحه ظاهر میشود میزان اعتبار کارت شما در گوشه سمت راست و بالای iTunes در کنار Apple ID شما به $ ظاهر خواهد شد. هر بار که شما خریدی از آیتونز بکنید از این میزان اعتبار به همراه ملیات Tax کاسته خواهد شد تا زمانی که به اتمام برسد.

balance

اگر خریدی را در لیست خود قرار داده اید که از میزان اعتبار شما متجاوز است، آیتونز از شما می خواهد تا کد کارت اعتباری خود را برای تمدید اعتبار وارد نمایید تا اعتبار باقی پوشش داده شود که اگر گیفت کارت آیتونز دیگری خریداری کرده و کد آنرا وارد کنید مشکل بر طرف میگردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا