اپل امسال جشنواره آیتونز را در آمریکا برگزار می‌کند

همچون سال‌های گذشته اپل جشنواره آیتونز را برگزار خواهد کرد اما امسال مکان برگزاری این جشنواره تغییر کرده است و به ایالت تگزاس در آمریکا منتقل شده و گفته می‌شود جشنواره امسال آیتونز برای شرکت اپل اهمیت بیشتری نسبت به سال‌های گذشته دارد.

اپل امروز اعلام کرد که برای اولین بار قصد دارد در ایالات متحده جشنواره آیتونز برگزار کند. این جشنواره در پنج شب متوالی از 11 تا 15 مارچ در شهر Austin و به صورت زنده در تئاتر شهر Austin واقع در ایالت تگزاس اجرا خواهد شد. این رویداد به عنوان بخشی از جشنواره‌های موسیقی و فیلم جنوب غربی (SXSW) که از 7 مارچ شروع شده و تا 16 مارچ 2014 ادامه دارد، برگزار خواهد شد.

itunes_festival_sxsw

این رویداد زنده به وسیله اجرا‌هایی از خوانندگان معروف انجام خواهد شد. اجرای این برنامه به صورت زنده، از طریق آیتونز، اپل تی وی و یا اپلیکیشن آیتونز برای دستگاه‌های آی او اس در دسترس خواهد بود.

Eddy Cue ‏نایب رییس ارشد بخش خدمات و نرم‌افزار اینترنت در شرکت اپل می‌گوید:

فستیوال آیتونز برگزار شده در لندن راه بسیار فوق‌ العاده‌ای برای اپل باز کرد تا بتواند عشق به موسیقی را با کاربران به اشتراک بگذارد. ما بسیار از اتفاق امسال هیجان زده‌ایم و جشنواره SXSW می‌تواند مناسب‌ترین محل برای شروع فستیوال آیتونز در آمریکا باشد.

در سال‌های پیش جشنواره آیتونز در لندن برگزار می‌شد، جایی که بیش از 400 هنرمند کارهای خود را برای بیش از 430000 طرفدار اجرا می‌کردند. مراسم جشنواره سالانه اپل با نام آیتونز از سال 2007 شروع شده و تا الان ادامه داشته است.

بلیط این جشنواره برای کسانی که در قرعه کشی این جشنواره شرکت کنند و برنده شوند قابل خریداری است. می‌توانید جزییات بیشتر را از سایت SXSW دنبال کنید.

در ضمن از این صفحه گیفت کارت آیتونز تهیه کنید

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا