اعطای گیفت کارت آیتونز برای روز ویژه خرید RED

همان طور که می‌دانید، شرکت اپل دیروز حمایت خود را از روز جهانی مبارزه با ایدز و هم چنین فروش روز Black Friday (یعنی روز جمعه بعد از روز شکرگذاری) مورخ 28 نوامبر اعلام کرد و امسال، این روز را به نام ” روز ویژه خرید رِد” (RED Special Shopping Day Promo) رقم زده است.

پروموشن ایالت متحده، گیفت کارت‌های رد (RED) را به مشتریانی که در روز Black Friday از محصولات تعیین شده خریداری کنند، اهدا می‌نماید.

بر خلاف سال گذشته، شرکت اپل امسال گوشی‌های آیفون را نیز در این پروموشن آورده است و یک گیفت کارت 50 دلاری برای آیفون‌های 6 ، 6 پلاس ، s5 و c5 در نظر گرفته است.

apple_product_red_gift_card

مقادیر گیفت کارت‌ها برای سایر محصولات، متفاوت است. مثلا 100 دلار برای محصولات مک، 50 دلار برای آیپدها و 25 دلار برای اپل TVها، آیپادها و سخت افزارهای بتا که با ذکر جزئیات مدل‌های آنها در سایت اعلام شده است.

برخی از این مقادیر، از مبلغ گیفت کارت‌های سال گذشته کمتر می‌باشد، چرا که پارسال هدیه کارت‌هایی در حدود 150 دلار برای سخت افزارهای مک، 75 دلار برای آیپد ایر و 50 دلار برای آیپادها در نظر گرفته شده بود.

اما فروش امسال، شامل گیفت کارت‌هایی با مقادیر زیر می‌باشد:

– آیفون (گیفت کارت 50 دلاری) : آیفون 6 پلاس، آیفون 6، آیفون s5، آیفون c

– آیپد (گیفت کارت 50 دلاری) : آیپد ایر 2 ، آیپد ایر، آیپد مینی 3، آیپد مینی 2، آیپد مینی

– مک (گیفت کارت 100 دلاری) : آی مک، مک بوک پرو، مک بوک ایر، رتینا آی مک، رتینا مک بوک پرو

– آیپاد (گیفت کارت 25 دلاری) : آیپاد تاچ ، آیپاد نانو

– اپل TV (گیفت کارت 25 دلاری)

– بیتز بای  Dr. Dre (گیفت کارت 25 دلاری) : هدفون و اسپیکر

“روز ویژه خرید RED ” از روز جمعه 28 نوامبر آغاز می‌شود و به مدت 1 روز و یا تا زمانی که تمام محصولات درنظر گرفته شده به فروش رسند، ادامه می‌یابد.

همچنین شما دوستان عزیز برای خرید گیفت کارت آیتونز میتوانید بر روی لینک مقابل کلیک کنید: خرید گیفت کارت

این برنامه فروش، در روز Black Friday ، بخشی از کمپین روز جهانی مبارزه با ایدز می‌باشد که توسط شرکت اپل طراحی و راه‌اندازی شده است، و علاوه بر ارائه گیفت کارت به مشتریان در این روز، بخشی از درآمد فروش آنلاین و فروشگاه‌های خود را از روز جمعه 28 نوامبر تا روز دوشنبه 1 دسامبر به صندوق جهانی مبارزه با ایدز اختصاص می‌دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا