عرضه گیفت کارت آیتونز 25 دلاری همراه با خرید اپل تی وی

پیش از آغاز جشنواره گیفت کارت آیتونز در لندن در ماه سمپتامبر ، به گفته سایت 9to5Mac شرکت اپل در یک جشنواره ای با فروش فوق العاده اپل تی وی یک گیفت کارت آیتونز 25 دلاری نیز هدیه می دهد.

این گیفت کارت می تواند برای خرید برنامه ، موسیقی و فیلم های موجود در فروشگاه آیتونز مورد استفاده قرار گیرد و تا تاریخ 30 سمپتامبر اعتبار دارد.

apple-tv-promo

 

در اوایل سال جاری ارائه یک ارتقا مشابه در گیفت کارت های 25 دلاری موجب گمانه زنی ها درباره امکان عرضه قریب الوقوع اپل تی وی شد. اما مدتی بعد این شایعات تکذیب شد و اپل هنوز مشغول به روزرسانی نسل سوم اپل تی وی می باشد که آخرین بار در سال 2012 به روزرسانی شد. اگرچه به تازگی هنوز هم آن را با قیمت 99 دلار به فروش می رساند اما یک گیفت کارت آیتونز25 دلاری به عنوان اشانتیون به مشتریان می دهد.

شایعات نشان می دهند که سخت افزارهای اپل تی وی در سال 2015 به روزرسانی خواهند شد . بنا به گزارش های اخیر با توجه به مذاکرات در حال انجام با شرکت های عرضه کابل تی وی علت تاخیر تحقق  این شایعات تنظیمات مربوط به قسمت بالایی اپل تی وی که محل قرار گیری سیم رابط برای برنامه های زنده و درخواستی طراحی شده است می باشد.

شایعات نشان می دهد که در اپل تی وی بعدی یک فروشگاه نرم افزاری تعبیه خواهد شد که از بازی های بی سیم پشتیبانی کرده و برنامه هایی همچون سیری و برنامه های دیگر را در خود خواهد داشت . اگرچه این هنوز نا مخشص است که آیا اپل قصد دارد تمام ترکیبات مربوط به اپل تی وی های نسل حاضر را شکافته و آن را برای تنظیم ستاپ باکس و بهبود نسل بعدی اپل تی وی تغییر دهد یا نه و هنوز نمی دانیم آیا در اپل تی وی نسل بعد ستاپ باکس و تی وی از هم جدا خواهند بود یا شرکت اپل این دو را به صورت یک محصول واحد عرضه خواهد کرد.

چیزی که مشخص است این است که شرکت اپل همراه با عرضه اپل تی وی شرکت خود در جشنواره ای که بزودی برگزار می شود  گیفت کارت  آیتونز نیز به مشتریان ارائه می دهد و این نشان از وجود نرم افزارهای این محصول است.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا