تصاویر مفهومی آی واچ این بار به آن شکلی سنتی داده‌اند

در حالی که تصاویر مفهومی آی واچ می گفتند که این وسیله پوشیدنی از ویژگی‌های پیگیری سلامت الهام گرفته، مجموعه‌ای جدید از طراحی رندر شده توسط دانشجویان آرژانتینی Tomas Moyano نشان می‌دهد آی واچ دستگاه‌ای برای تعامل بیشتر و عمیق‌تر انسان و تکنولوژی است.

iwatch-concept-moyano-grid

Moyano تصویری عالی از یک دستگاه گرد درست کرده، با شیاری در دور دستگاه که اجازه می‌دهد از چندین بند استفاده کرد. ویژگی‌های این طراحی نظیر هیچ دکمه برای ورود به آستین و بدون هیچ سوراخ، باعث می‌شود که که این دستگاه ضد گرد و غبار و ضد آب باشد. این ساعت فاقد بلندگو است و رسیدن پیام‌های جدید را به وسیله ویبره اطلاع می‌دهد.

 صبر کن ببینم، بدون بلندگو؟ فکرشو کن. این ساعت همیشه بر روی دستان شما بسته شده، و فاصله زیادی تا گوش شما دارد. خودتان را تصور کنید که در یک شهر شلوغ در حال حرکت هستید: اگر بخواهید صدای نوتیفیکیشن ساعت هوشمند را بشنوید، این دستگاه باید صدای بلندی داشته باشد و آن را تولید کند و برای انجام اینکار نیاز به انرژی زیاد و جزییات زیادی دارد. هر دو این موارد به راحتی در یک دستگاه به این کوچکی جای نخواهند گرفت.

به علاوه اینکه آی واچ دائما در تماس با پوست و بدن شما قرار دارد و این واقعیت مهمی است که باید درنظر گرفته شود. به این خاطر است که می‌گویم نیازی به شنیدن نیست، و باید اطلاع سازی‌ها را احساس کرد. این درست است: اطلاع سازی به همراه ویبره، کاملا مقاوم در برابر آب و گرد و غبار.

عمر باتری در این دستگاه کوچک واقعا یک چالش است. به همین خاطر آقای Moyano باتری میکرو خورشیدی با شارژ کردن وایرلس را برای این ساعت تدارک دیده است. برای حفظ قدرت دستگاه و باتری، این نمونه مفهومی خدمات ارتباطی مثل سیم کارت یا ارتباط به اینترنت را قربانی کرده است. در نمونه مفهومی Moyano می‌توان از نقشه استفاده کرد، اما مشخص نیست در این صفحه کوچک چطور می‌توان نقشه را دید!

iwatch-concept-moyano-wrist

تصاویر مفهومی دیگر به وسیله Hungarian ساخته شده، طراح آزاد مجارستانی که در سایت The Verge این نمونه را منتشر کرده است. این تصاویر مفهومی از یک ساعت واقعی سوئدی ساخته شده به وسیله Havana گرفته شده، ظاهر این ساعت با شایعات منتشر شده در مورد آی واچ شبیه به داشتن پیام و ضربان قلب، ادغام شده و این تصاویر مفهومی بدست آمده است.

Balogh-iwatch

هر چند ممکن است آی واچ ویژگی‌های گفته شده در بالا را نداشته باشد، اما شایع شده که این دستگاه توانایی عملکرد‌های بیومتریک شبیه به گرفتن ضربان قلب را دارد و حتی می‌تواند آن را با آی او اس 8 مانیتور کند. همچنین گفته شده این دستگاه با نسخه‌ای از سیری همراه خواهد بود.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا