شایعاتی بیشتری از معرفی آی واچ همزمان با آیفون 6

دیروز سایت ریکورد این خبر را منتشر کرد که شرکت اپل برنامه ریزی کرده ساعت هوشمند آی واچ را همزمان با معرفی آِیفون 6 یعنی روز 9 سمپتامبر معرفی کندو در کنار این پست سایت بلومبرگ نیز نوشت که اپل برای اولین بار قصد دارد یک دستگاه پوشیدنی را به همراه گوشی هوشمند خود معرفی کند.

قبلا سایت ریکورد  نوشته بود که اپل قصد دارد در ماه اکتبر ساعت هوشمند خود را معرفی کند ولی بعدها فکر میکنم بخاطر عقب نماندن از رقبا برنامه خود را عوض کرد. بلومبرگ هم احتمال داده است که اپل با جلو انداختن زمان معرفی آی واچ خیلی از ویژگی های آن را کنار بگذارد وآن را نه به عنوان یک دستگاه مستق بلکه به عنوان  لوازم جانبی برای آیفون معرفی کند.

iwatch_concept_set

اپل اولین ساعت هوشمند خود را احتما به صورت مچ با محصول شاخص خود یعنی آیفون6 تولید کرده است و مدیریت این دستگاه از طریق آیفون صورت خواهد گرفت. قبلا گفته می شد شاید آی واچ یک دستگاه مستقل باشدمی دانید که زمانیکه اپل آیپد را در سال 2010 معرفی کرد یک رویدادی مختص این محصول ترتیب داد کمی تعجب آور است که بخواهد دو محصول را با هم معرفی کند آن هم در کنار محصول شاخص خود یعنی آیفون6 به همین دلیل گفته می شود آی واچ لوازم جانبی آیفون6 خواهد بود.

به نظر می رسد شرکت اپل قصد دارد با شکوه ترین رویداد تاریخ خود را در 9 سمپتامبر با معرفی دو آیفون و یک ساعت هوشمند صورت بدهد، به هرحال این رویداد در محوطه دانشگاه De Anza واقع در مرکز فلینت  برگزار خواهد شد، این محوطه همان جایی است که حدود سی سال پیش یعنی در سال 1998 اولین مکینتاش و آی مک شرکت اپل معرفی شد. در این محوطه یک ساختمان عظیم در حال ساخت است که کسی چیزی درباره هدف آن نگفته است.

اپل مدت ها قبل شایعاتی منتشر کرد که قصد دارد بزودی آی واچ را معرفی کند ولی هنوز کسی چیزی درباره خط تولید آن نگفته است و فقط این حدس و گمان وجوددارد که میخواهد در کنار روز 9 سمپتامبر معرفی آیفون6  ای واچ را به عنوان سورپرایز این مراسم در نظر بگیرد.

هرچند ما هنوز تصاویر دقیقی از آی واچ شرکت اپل ندیده ایم ، اما شایعاتی درباره آن منتشر شده که نشان می دهد این دستگاه تمرکز بسیار زیادی روی تناسب اندام و مسائل بهداشتی و سلامتی خواهد دارد سنسورهای سلامتی در آن به کارگرفته شده است که کیفیت خواب ، میزان اکسیژن محیط ، ضربان قلب و… را می سنجند.گفته می شود اندازه ها رنگ ها و قیمت های آن متنوع بوده و سیستم عامل اجرایی آن iOS 8  می باشد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا