آی‌واچ در چند مدل متفاوت و همراه با بیش از 10 سنسور عرضه خواهد شد

بر اساس گزارشی از وال استریت ژورنال اپل قصد دارد ساعت هوشمند پر شایعه خود را که “آی‌واچ” نام دارد در پاییز امسال با اندازه‌ها و مدل‌های متفاوت عرضه کند. گفته می‌شود اندازه صفحه نمایش این دستگاه متغیر خواهد بود و بالغ بر 10 سنسور ردگیری را پشتیبانی خواهد کرد. اپل قصد دارد بعد از قبضه بازار با گوشی‌های هوشمند  با کیفیت خود به بازار داغ وسایل پوشیدنی هوشمند همچون ساعت‌های هوشمند روی آورد.

Balogh-iwatch

وال‌استریت ژورنال می‌نویسد:

ساعت هوشمند اپل می‌تواند در اوایل اکتبر رونمایی و با تولید در چند نسخه متفاوت ظرف چند ماه به بازار عرضه شود. یکی از شرکت‌های تایوانی که برای مدت زمان زیادی است همکار اپل در بخش تولیدات مک است گفته مردم بسیار حس خوب و آشنایی به این محصول خواهند داشت.

به طور کلی منابعی که با روند تولید محصولات اپل آشنایند تخمین زده‌اند که اپل تا پایان سال جاری میلادی بین 10 تا 15 میلیون واحد از این ساعت هوشمند را تولید خواهد کرد.

اما بگذارید به گزارش دیگری از رویترز بپردازیم که دیروز مدعی شد آی‌واچ اپل ازصفحه نمایش 2.5 اینچی، شارژ وایر‌لس و رابط کاربری قابل لمس بهره خواهد برد. گزارش امروز از وال‌استریت به این جزییات اشاره‌ای نداشته و مشخص نکرده که آیا صفحه نمایش این ساعت 2.5 اینچ خواهد بود یا اینکه شیوه شارژ آن به چه صورت است اما گفته که این دستگاه جدید در نسخه‌ها و مدل‌های متفاوت و همراه با سنسور‌های متعدد که تعدادشان به بیش از ده عدد می‌رسد رونمایی و سپس عرضه خواهد شد.

iWatch-C-Martin-Hajek-023

قبلا گفته میشد که آی‌واچ صفحه نمایش 1.3 تا 1.6 اینچی دارد و اما با گذشت زمان اطلاعات احتمالی زیادی همچون صفحه نمایش دایره‌ای شکل، رابط کاربری قابل لمس، رنگ‌ها و مدل‌های متفاوت و البته شارژ وایرلس به مجموعه شایعات محتمل پیرامون ساعت هوشمند اپل پیوسته است. چندی پیش اپل اعلام کرد که در ماه مهر قصد دارد کنفرانسی با محتوای وسایل پوشیدنی داشته باشد. به احتمال فراوان در این کنفرانس آی‌واچ بالاخره رونمایی می‌شود و بسیاری از دوست‌داران شرکت اپل را خوشحال خواهد کرد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا