آی واچ در مرحله تست اجزا و تایید مهندسی می باشد

طبق گزارش جدید از سایت خبری Digitimes ساعت های هوشمند آی واچ محصول شرکت اپل هم اکنون در مرحله تست های مهندسی مختلف (EVT)  از پیشرفت خود به سر می برد و با این حساب تا اوایل سال 2015 به بازار عرضه خواهد شد.

3333333

با اینکه تمامی اجزای داخلی این محصول تولید شده است ، طبق منابع نزدیک به این شرکت این محصول بزودی وارد مرحله ای به نام PVT یا تست های مختلف تولیدی خواهد شد و پس از آن وارد مرحله تولید انبود خواهد شد.

همچنین سایت Digitimes برخلاف سایت خبری ریکورد و بلومبرگ که هفته گذشته اعلام کردند آی واچ و آیفون6 باهم معرفی می شود بعید می داند که آی واچ روز 9 سمپتامبر در رویداد رسانه ای بزرگ شرکت اپل معرفی شود. گزارش های قبلی هم حاکی از آن بود که اپل رویدادی را برای ماه اکتبر در نظر دارد تا در آن از آی واچ رونمایی کند و چند روزی است که شایعاتی مبنی بر معرفی این ساعت هوشمند در نهم سمپتامبر به گوش می رسد و گفته شده است که اپل قصد دارد برنامه های خود را تغییر دهد تا از رقبای خود پیشی بگیرد.

با این حال گزارش های خیلی بیشتری ادعا کردند که اپل اوایل 2015 این محصول را وارد بازار می کند ، شایعات همچنین نشان می دهد که در ساختار این محصول از سنسورهای بهداشتی و تناسب اندام استفاده شده است و گفته می شود سیستم عامل آن iOS 8 بوده و ممکن است به جای اینکه محصول مستقلی باشد به عنوان محصول جانبی آیفون6 معرفی شود.

همچنین به تازگی نیز گزارش هایی از قیمت این محصول به گوش رسید که احتمالا قیمت محصولی که معرفی می شود 400 دلار خواهد بود و به نظر می رسد اپل برای جلب مشتری بیشتر باید کمی این قیمت را کاهش دهد که گفته شده است همین قصد ارا نیز دارد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا