محافظ صفحه‎ی نمایش گروه JETech برای آیفون 6

صفحه‎ی نمایش آیفون 6 یک نوع صافی خاصی دارد که کپی برداری از آن سخت است و خیلی راحت توسط یک محافظ صفحه‎ی ساده از بین خواهد رفت. گرچه، بعضی از ما نگران این هستیم که به دنبال خراش افتادن روی آیفون‎هایمان از قیمت آن هنگام فروش مجدد کاسته شود.

بنابراین، یک محافظ صفحه‎ی نمایش چیزی است که ما حتما باید آن را داشته باشیم.

71NKPf8zw6L._SL1500_
گروه بین المللی JETech یک محافظ صفحه‎ی نمایش شیشه‎ای حرارت دیده برای آیفون 6 ساخته است که از آن در برابر خراش‎ها محافظت می‎کند و برای اینکه حس طبیعی بیشتری فراهم کند همانند با صفحه‎ی نمایش آیفون 6 هموار است.

این محافظ شیشه‎ای دارای بخشی برش خورده برای دوربین جلو و گیرنده، و همچنین سنسور مجاورتی و دکمه‎ی Home می‎باشد. .33mm ضخامت دارد.

به دلیل وجود لبه‎های گرد آیفون 6، این محافظ صفحه‎ی نمایش لبه به لبه آیفون را نمی‎پوشاند. ولی، با اینحال من هنوز محافظ صفحه‎ی نمایش شیشه‎ای ندیدم که لبه به لبه صفحه‎ی نمایش را بپوشاند و در واقع خوب هم جواب دهد.

این شیشه دارای استاندارد 9H است و در برابر خراش محکم نیز مقاوم است. دارای شفافیتی با کیفیت اچ دی می باشد. این کمپانی ادعا می‎کند که این محافظ به خوبی با آیفون 6 اس نیز کار می‎کند. ولی، ما هنوز به قطعیت نمی‎دانیم که شیشه‎ی حرارت دیده تاثیر منفی روی ویژگی لمس سه بعدی دارد یا خیر.

به همراه این محافظ یک استیکر مخصوص تمیز کردن صفحه‎ی نمایش هم می‎آید، که برای تمیز کردن هرگونه غبار یا پرزی از روی صفحه‎ی نمایش آیفون 6 شما استفاده می‎شود.

همچنین یک پارچه‎ی میکروفیبر و یک نوع دستمال الکلی (alcoholic wipe) نیز قبل از قرار دادن محافظ صفحه برای تمیز کردن صفحه‎ی نمایش دستگاه شما وجود دارد.

این صفحه‎ی نمایش در آمازون به قیمت 7 دلار موجود است. همچنین بسته‎ی دوتایی آن 9 دلار و بسته‎ی سه تایی آن 11 دلار قیمت دارد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا