JOTO محافظ صفحه‌نمایش بی رنگ برای آیفون 6

 

محافظت از صفحه نمایش یک مبحث بسیار گسترده است. بعضی از صاحبان آیفون معتقدند خود صفحه بدون هیچ خط و خشی می‌تواند در مقابل خطرات و مشکلات مقاومت کند. دیگران معتقدند حتی برای یک اثر انگشت دادن هم نباید صفحه‌ی یون مقاومت شده‌ی این دستگاه را لمس کرد.

1

JOTO محافظ صفحه‌ای است که از شیشه‌ی محکم برای راضی کردن کاربران دسته دوم ساخته شده. اگر می‌خواهید صفحه‌ی آیفون خود را با چیزی پوشانیده و محافظت کنید، چرا از قوی ترین محافظ بازار استفاده نمی‌کنید؟

این محافظ صفحه که از شیشه‌ی سخت تشکیل شده باریک و شفاف است و کیفیتی معادل HD ارائه می‌دهد. سطح آن برای مقاومت در برابر شکستگی دارای سختی 9H است. ضخامت آن فقط ۰.۳۳ میلی متر بوده و بنابراین فضای زیادی به آیفون 6 شما اضافه نمی‌کند.

این شیشه‌ی سخت در برابر خش، شوک، اثر انگشت و چربی پوست مقاوم است و آن‌ها را به خود نمی‌پذیرد.

محافظ صفحه‌ی JOTO شامل الکلی برای تمیز کردن آیفون شما بدون باقی ماندن اثراث نمناک است. همچنین دارای پارچه‌ای خاص برای پاک کردن اثراث انگشت و گرد و غبارهای جای گرفته در صفحه نمایش شما قبل از قرار دادن محافظ است.

به خاطر طراحی آن، این محافظ به راحتی در جای خود قرار گرفته و بر خلاف بقیه‌ی محافظ‌ها هیچ حباب هوایی در زیر آن قرار نمی‌گیرد.

از آن جایی که این وسیله از شیشه‌ی سخت ساخته شده، سطح صافی دارد و به کاربر حسی طبیعی می‌دهد بنابراین حتی زمانی که روی آیفون شما قرار دارد به راحتی آن را از یاد خواهید برد.

مدل‌های مختلفی از محافظ صفحه‌ی JOTO وجود دارد. مدل شفاف آن با قیمت ۹.۹۵ دلار در آمازون موجود است که بسیار نازک و حتی ظریف تر از صفحه نمایش خود آیفون 6 برای انجام بعضی از کارها می‌باشد.

مدل بعدی کاور گود ۱۲.۹۹ دلاری موجود در آمازون است. این محافظ لبه به لبه تمام صفحه را پوشانده و قابی در ابعاد آیفون 6 دارد و دارای دو رنگ سیاه و سفید است. مدل آخر هم مخصوص آیفون 6 پلاس با همان قیمت است.

در مورد این محافظ صفحه نمایش چه فکری می‌کنید؟ آن را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا