آیفون 7 از نظر ضخامت نظیر آیپاد تاچ نسل ششم

سایت KGI: آیفون 7 از نظر ضخامت نظیر آیپاد تاچ نسل ششم خواهد بود

آنالیزور سایت KGI Securitie، آقای Ming-Chi Kuo، مورد اعتماد ترین آنالیزور اپل که در جهان وجود دارد، در یادداشتی به مشتریان در روز دوشنبه نوشت که آیفون 2016 اپل- که آن را اگر دوست دارید آیفون 7 نام گذاری کنید- نازک تر از آیفون 6 فعلی خواهد بود.

1.iPhone-7-concept-Yasser-Farahi-001
طبق این گزارش، که یک نسخه از آن توسط سایت AppleInsider فراهم شده است، آیفون 7 باید به نازکی آیپاد تاچ نسل ششم باشد که اخیرا عرضه شده و تقریبا از این نظر مشابه با iPad Air 2 است.

نگاهی سریع به ضخامت دستگاه‎‎های نسل فعلی iOS می‎اندازیم:

⦁ آیپاد تاچ نسل ششم- 6.1 میلی متر

⦁ iPad Air 2 – 6.1 میلی متر

⦁ آیفون 6 – 6.9 میلی متر

⦁ آیفون 6 پلاس – 7.1 میلی متر

آیفون 7 باید دارای ضخامتی مابین 6 و 6.5 میلی متر طبق گفته‎ی Kuo باشد. با فرض اینکه حق با او باشد، اپل به احتمال زیاد آیفون 7 را با یک صفحه‎ی نمایش دارای تکنولوژی in-cell مشابه با آیفون‎های 5 به بعد مجهز خواهد کرد، که سنسور‎های صفحه‎ی لمسی را داخل خود LCD جوش می‎دهد.

چنین چیزی در تضاد با گزارشاتی که از زنجیره‎ی تامین به دست آمد است دارد که اشاره بر این دارند که آیفون 2016 به استفاده از تکنولوژی پنل شیشه روی شیشه برخواهد گشت که اپل در حال استفاده از آن روی آیفون اولیه، آیفون 3G، آیفون 3GS و آیفون 4 بوده است.

2.iPhone-7-concept-Yasser-Farahi-002

سوبسترا‎های شیشه روی شیشه به نسبت صفحات نمایش in-cell نازک تر هستند، که یک لایه را از بین می‎برد. از طرف دیگر، پنل‎های شیشه روی شیشه می‎توانند به طور بالقوه اجازه به طراحی آیفون‎‏های فاقد گودی با در اختیار داشتن صفحات نمایش با رزولوشن فوق العاده بالا و عملکرد مولتی تاچ بهتر در حواشی صفحه‎ی نمایش، دهند.

با اینحال، آیفون سال بعد دارای یک صفحه‎ی نمایش دارای رزولوشن 4K یا بالاتر نخواهد بود. با آنکه اپل دوست دارد تکنولوژی شیشه روی شیشه را Force Touch تعویض کند، ولی چنین حرکتی به احتمال زیاد تا چند سال دیگر رخ نخواهد داد.

Kuo همچنین ادعا می‎کند که آیفون 7 دارای یک تکنولوژی Force Touch مشابه نظیر آیفون‎های 6 اس و 6 اس پلاس پیش رو خواهد بود چون اپل و تامین کنندگانش سرمایه گذاری سنگینی روی این تکنولوژی انجام داده‎اند.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا