بازی KingHunt این هفته در اپ استور رایگان است

هفته پیش بازی Horn که یک بازی سوم شخص بسیار جذاب و زیبا بود رایگان شد و اکنون بعد از گذشت یک هفته این بازی به قیمت عادی خود بازگشته است، این بازی دارای گرافیک و گیم پلی بسیار عالی بود.  اما این هفته بازی KingHunt به صورت رایگان درآمده تا بار دیگر دارندگان آیفون و آیپد از یک بازی پولی اکنون به صورت رایگان نهایت لذت را ببرند.

پنجشنبه هر هفته یکی از بازی‌ها یا برنامه‌های اپ استور به صورت رایگان در‌می‌آید و کاربران می‌توانند طی آن یک هفته آن بازی یا برنامه را دانلود کنند و لذت ببرند. در هفته پیش‌رو شما می‌توانید بازی پولی iOS با نام KingHunt که توسط MountainSheep ساخته شده را دانلود کنید. هر هفته سعی می‌کنیم این بازی‌‌ها یا برنامه‌ها که برای مدت محدود رایگان می‌شوند را پوشش دهیم تا دوستدارن بازی این برنامه یا بازی‌ها را دریافت کنندو لذت ببرند.

KingHunt-1.2-for-iOS-iPhone-screenshot-004

یک بازی اعتیاد آور که درواقع نسل بعد بازی‌های برش میوه محسوب می‌شود و هر کس که بازی Fruit Ninja را بازی کرده و دوست داشته مطمئنن این بازی را نیز خواهد پسندید. این بازی تا پنجشنبه هفته دیگر یعنی 11 اردیبهشت رایگان خواهد بود و شما دوستداران بازی خواهید توانست بازی KingHunt را به رایگان دانلود کنید. بازی زیبای KingHunt را هم‌اکنون از اپ استور دانلود کنید.

لام به ذکر است که بازی KingHunt توسط یک استودیو  مجزا ساخته شده و توجه ساخت این بازی نیز بر روی کیفیت بوده است. سازنده این بازی در مدت اخیر بازی‌هایی همچون Bike Baron ،Ice Rage و Minigore را منتشر کرده است.

KingHunt-1.2-for-iOS-iPhone-screenshot-005

مطمئنن در صفحه نمایش با کیفیت رتینا از بازی KingHunt  نهایت لذت را خواهید برد.

ویژگی‌های شاخص بازی KingHunt:

  • قدرت را در سر انگشتان خود حس کنید: منجمد کننده زمان، مواد منفجره زنجیره‌ای، ساخت باران شهاب سنگ.
  • 200 دشمن مختلف: در کنار شما پرواز می‌کنند، پرش می‌کنند، طناب می‌زنند.
  • 12 مرحله فوق‌العاده: امتیاز بدست آورید و جهان‌های مختلف را کشف کنید.
  • 100 ترفند جادویی: همه ترفند‌ها را کسب کنید تا بزرگترن KingHunter بازی شوید.

حجم بازی KingHunt حدودا 81 مگابایت است. برای اجرای بازی KingHunt لازم است تا دستگاه شما iOS 6.0 به بالا را اجرا کند. این بازی در ساعت‌های اوقات فراغت شما را مشغول به خود می‌کند.

دانلود بازی KingHunt از اپ استور به صورت کاملا رایگان

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا