دانلود بازی Kotoro بازی پازل برای آیفون و آیپد

احتمالا زمانی که بچه بودید، رنگ ها را یاد گرفته اید. اول، طیف رنگ های اصلی قرمز، زرد و آبی را یاد گرفتیم. سپس، رنگ های ترکیبی دوم و سوم را یاد گرفتیم. قرمز و زرد، نارنجی را می سازند. قرمز و نارنجی رنگ قرمز-نارنجی را می سازند و غیره.

بازی Kotoro

ترکیب رنگ ها با بازی Kotoro

بازی Kotoro یک بازی پازل است که از مکانیزمی شبیه به بازی Osmos استفاده می کند، اما به جای موجودات از رنگ ها استفاده شده است. رنگ ها را با هم ترکیب کنید تا رنگ های جدید ایجاد شود. رنگ های اشتباه را با هم ترکیب نکنید زیرا در این صورت قادر نخواهد بود رنگ درستی داشته باشید…

بازی Kotoro با یک گوی سفید شروع می شود. هدف این است که رنگ های موجود را ترکیب کنید و در نهایت آن را به یک رنگ خاص تبدیل کنید. به عنوان مثال، هدف ممکن است رسیدن به رنگ سبز باشد. آبی و زرد را ترکیب کنید تا به هدف برسید.

بازی Kotoro

هر سطح از بازی یک پازل متفاوت با ترکیبات مختلف رنگ را ارائه می دهد. همچنین گوی هایی وجود دارد که یک نماد منفی در داخل آنها است. این گوی ها رنگ ها را از یکدیگر کم می کنند. به عنوان مثال، اگر شما زرد و آبی را ترکیب کنید و سبز بدست آورید و آن را با یک گوی زرد تفریق ترکیب کنید، به آبی تبدیل می گردد.

همچنانکه جلو می روید، بازی سخت تر می شود. ممکن است پنج گوی، برخی از رنگ های اصلی و برخی از رنگ های ثانویه وجود داشته باشند. رنگ هدف ممکن است اصلی باشد، بنابراین شما باید بدانید که چگونه یک رنگ را از گوی حذف کنید در حالی که رنگ درست را در پایان داشته باشد.

بازی Kotoro

علاوه بر رنگ های خالص، برخی از گوی ها رنگارنگ هستند. هنگامی که یک گوی رنگارنگ تقسیم می شود، در ترکیب با گوی شما به یک رنگ خالص تغییر می کند. با این حال، رنگی که به آن تبدیل می شود بستگی به این دارد که گوی شما به چه رنگ بوده است.

برخی از گوی ها بی رنگ است، اما می تواند به هر رنگی که با آنها برخورد می کند تغییر یابد. اگر با یک گوی قرمز به آن برخورد کنید، قرمز می شود. اگر با یک گوی سبز به آن برخورد کنید، سبز خواهد شد. فقط مطمئن شوید که آن را به رنگی تبدیل می کنید که کمک می کند رنگ درست را در انتها بدست آورید.

60 پازل در پنج مرحله وجود دارد. در هر مرحله یک عنصر جدید، مانند تفریق و ویژگی های دیگر ذکر شده در بالا، ارائه می شود.

بازی Kotoro در آیپد، آیفون، و آیپاد تاچ به قیمت 0.99 دلار در دسترس است. همین امروز آن را از فروشگاه اپل دانلود نمایید.

در مورد بازی Kotoro چه فکر می کنید؟ آیا قبلا، آن را بازی کرده اید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا