برنامه آیفون برای شمردن

برنامه آیفون Kount.ly برنامه ای برای شمردن همه چیز!

این درست است که تقریبا برای هرکاری یک برنامه در اپ استور اپل وجود دارد و شما میستوانید هر برنامه آیفون یا آیپدی را در آیتونز پیدا کنید. مثلا اگر شما یک برنامه آیفون برای یادداشت برداری بخواهید، انتخاب هایی حتی بیش از حد نیاز برای شما فراهم است ، همین طور اگر شما به دنبال سبک خاصی از بازی ها میگردید , عناوین زیادی برای شما وجود دارد. اگر چه یک نوع برنامه هست که ما قبلا با آن مواجه نشده بودیم که اسم این برنامه آیفون “Kount.ly” است. همانطور که شاید از معنای اسم برنامه متوجه شده باشید ، کار این برنامه شمردن است! ولی چگونه؟

با قیمتی کمتر از 1 دلار “Kount.ly” به کاربران اجازه می دهد تا تقریبا همه چیز را پیگیری کنند. میخواید بشمارید که امروز چندبار قهوه خوردید؟ می خواهید بدانید که در طول روز چند تماس تلفنی را پاسخ دادید؟ برنامه آیفون “Kount.ly” به شما اجازه ثبت حساب و کتاب همه چیز را می دهد.

برنامه آیفون برای شمردن

این برنامه آیفون فقط میشمرد؟

وقتی که شما همه چیز را شمردید ، این برنامه آیفون برایتان گراف ها و جدول هایی از اطلاعات بدست آمده درست می کند و اگر دوست داشته باشید می توانید آنها را در طیف وسیعی از شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این روزه اگر یک برنامه قابلیت به اشتراک گذاری با فیس بوک را نداشته باشد، قابلیت انجام چه کاری را دارد؟!

این برنامه آیفون در آیفون

ظاهر این برنامه آیفون

در مبحث زیبایی شناسی ، می توانیم بگوییم که “Kount.ly” یکی از زیبا ترین برنامه های اخیر است که با آن مواجه شده ایم. این برنامه یک قیافه تمیز و واضح دارد که هیچ چیزی از اطلاعاتی را که جمع آوری می کند را از بین نمی برد و چیزی را می سازد که تجربه ای شیرین و مطلوب را به کاربر می دهد. البته مشکل اصلی “Kount.ly” این است که آنقدر ها به درد بخور نیست. اگر شما واقعا میخواهید که یک چیز را دنبال کنید و واقعا نمی توانید آن را در ذهنتان نگه دارید ، این برنامه آیفون بهترین انتخاب شماست ، ولی مسئله اینجاست که واقعا هرچندوقت یکبار این موقعیت پیش خواهد آمد؟ البته با قیمت 0.99 دلار واقعا نمی توانید نسبت به قیمت شکایت کنید مگر آنکه بخواهید مجانی باشد.

برنامه آیفون زیبا

بازخورد در آیتونز

متاسفانه بررسی ها در اپ استور زیاد تشویق کننده نیست. ظاهرا کاربران این برنامه را برنامه هوشمندی نمی دانند و چند ایراد پایه در طراحی آن مشاهده کرده اند که “Kount.ly” را به عقب می راند. این مشکلات هم ممکن است در نسخه های بعدی برطرف بشوند. اینکه  این دلایل برای نخریدن این برنامه آیفون برای شما کافی باشد یا خیر نظر شماست ، ولی به هر حال این برنامه فقط 1 دلار قیمت دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا