جزئیات ماشین Huracan Spyder شرکت لامبورگینی

اتومبیل شرکت لامبورگینی ترس شما از اتومبیل‌های سقف باز را در دلتان از بین خواهد برد

اینجا در نمایشگاه اتومبیل شهر فرانکفورت آلمان ، هوا سرد و تند وتیز 56 درجه فارنهایتی را شاهد هستیم – که اصلا برای اتومبیل های سقف باز محیط مناسبی نیست. هر چند ، با این وجود ، کمپانی معروف سازنده ابر اتومبیل ها ، شرکت لامبورگینی ، حسن نیت خون گرمانه خودش را به وهله آزمایش گذاشته و زیر و بم آخرین و بروز ترین محصول تولید شده اش ، اتومبیل Huracan Spyder ، را در آلمان به نمایش بگذارد.

2015-09-16_091215

درست مانند برادر سر سختش ، مدل استاندارد اتومبیل Huracan ، مدل Spyder ، با موتور ده سیلندری و 5.2 لیتری مدل V خودش ، با روانی و سرعت بالا در طول نور خورشید حرکت می کند ، که قدرت شگفت انگیز 610 اسب بخار را به آن می بخشد. در حقیقت ، با سیستم قدرتمند رانندگی تمام چرخ خودش در بالا ترین سرعت ، اتومبیل Huracan Spyder سرعت صفر تا 60 مایل بر ساعتش را در زمان خارق العاده 3.4 به انجام می رساند و دارای نهایت سرعت 201 مایل بر ساعت می باشد.

2015-09-16_091231

البته همه چیزی که از این ماشین می توان گفت سرعت و قدرت خارق العاده و بی رحمانه آن نیست. اتومبیل Spyder دارای روی نرم تر نیز هست . سیستم الکترو هیدرولیک جدید و سبک سقف متحرک این ماشین که در رنگ های سیاه ، قهوه ای یا قرمز می باشد ، تنها با فشار دادن یک دکمه و در عرض 17 ثانیه و با سرعت 31 مایل بر ساعت باز می شود که قدرت بیشتری را به اتاقک کربنی این ماشین می دهد و همچنین صدای سهمگین موتور قدرتمند 10 سیلندری این اتومبیل را نیز وارد اتومبیل می کند، که به تنهایی می تواند بدن تمام مسافرین این اتومبیل را که از سرما می لرزد ، گرم کند.

2015-09-16_091257

تماشا گران تیز بین تشخیص خواهند داد که اتومبیل Spyder نسبت به ورژن کوپه آن مزایای دیگری نیز برخوردار است – حتی وقتی که سقفش بالا باشد. هرچند ، با پایین بودن سقف متحرکش ، ماشین حتی از لجاظ بصری دینامیک تر نیز می شود. وقتی که سقف باز می شود دو باله زیرین بالا می آیند . علاوه بر این که این دو به این ماشین سقف متحرک ما زیبایی بصری خاصی می بخشند ، وقتی که سقف پایین است این دو همچنین با کمک مجرای یکپارچه شان از تلاطم و لرزش بدنه آن که به واسطه باد تولید می شود جلوگیری می کنند.

از آن جا که بدنه ماشین Huracane Spyder ما از فیبر کربن و آلومینیم ساخته شده است ، وقتی که باد به داخل کابین اتومبیل راه پیدا می کند کمی باعث سفت تر کار کردن شاسی آن می شود. در حقیقت ، از 40 درصد استحکام پیچیدن ( و Downforce یا نیروی چسبندگی به زمین ) بیشتری نسبت به نسخه قدیمی تر خودش ، یعنی گالاردو برخوردار است.

2015-09-16_091308

با این که اتومبیل Huracan Spyder در نوع خودش تک است و مشابهی ندارد ، ولی در گروه ابر اتومبیل های سقف باز قرار می گیرد. از همین رو ، پا به پای اتومبیل فراری تازه معرفی شده مدل Ferrari 488 سقف باز و اتومبیل قدیمی تر McLaren مدل 570s سقف باز ، برای کسب عنوان برازنده ترین اتومبیل سقف باز مورد علاقه افراد پول دار رقابت می کند.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا