تاریخ انتشار Lara Croft GO مشخص شد

Lara Croft GO در تاریخ 27 آگوست منتشر خواهد شد

Lara Croft GO، که یک بازی استراتژی نوبتی برای موبایل است از سازندگان Hitman GO، یعنی Square Enix، در روز پنجشنبه 27 آگوست برای iOS منتشر می‎شود.

در یک کنفرانس خبری که در آن تاریخ انتشار بازی اعلام شد، Square Enix گفت بازی پیش رو “یک روایت کاملا جدید از این مجموعه ارائه خواهد داد، مراحلی چالش برانگیز، جلوه‎های بصری زیبا و موسیقی متن به یاد ماندنی دارد.”

1.Lara-Craft-Go-teaser-002
داستان بازی Lara Croft GO که توسط Square Enix Montréal و Crystal Dynamics خلق شده، در یک تمدن باستانی شکل می‎گیرد.

این بازی ترکیبی از سیاحت و اکتشاف و حل معما ارائه می‎دهد و براساس روش بازی نوبتی بنا شده، همان چیزی که مجموعه Hitman GO را در میان گیمرهای موبایل فوق العاده محبوب کرد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می‎کنید، نماهای بصری بازی بی‎نظیرند.

طرفداران قدیمی Lara Croft می‎توانند تمامی عناصر عادی یک بازی Lara Croft را در نسخه GO نیز انتظار داشته باشند، از جمله مقبره‎های باستانی، مکان‎های رازآلود، ابزارهای هنری فراموش شده و موجودات وحشتناک.

3.Lara-Craft-Go-screenshot-003

بازی Lara Croft GO که برای زنده کردن یاد و خاطره مجموعه به یاد ماندنی Lara Croft ساخته شده، به بهترین شکل ممکن از روش بازی Hitman GO استفاده می‎کند.

پاتریک نائود، رئیس استودیوی Square Enix Montréal گفت، “طی یک همکاری نزدیک با Crystal Dynamics، تلاش کردیم علاقه نوستالژیکی که نسبت به این کاراکتر مونث ماجراجو داشتیم را بار دیگر زنده کنیم و ماجراجویی را برای شما به ارمغان آوریم.”

بعلاوه، یک مسابقه مربوط به Lara Croft GO نیز برای نمایش کارهای هنری اختصاصی هواداران، طی جشن Lara Croft GO در PAX Prime شهر سیاتل در روز 28 آگوست برگزار خواهد شد که جوایز ویژه‎ای نیز به هنرمندان اهدا می‎شود.

می‎توانید کار هنری خود را به info@square-enix-montreal.com معرفی کنید، کافی است عنوان موضوع ایمیل ارسالی را ” Lara Croft GO Art Contest Submission” بنویسید، به همراه نام خود.

تمامی عواید این مسابقه به مجتمع خیریه Child’s Play Charity داده می‎شود.

قوانین رسمی مسابقه هنری Lara Croft GO را اینجا ببینید.

Lara Croft GO به صورت کامل و بدون نیاز به خرید درون برنامه‎ای منتشر خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا