دسته‌ها
آیپد

آیپد بزرگتر اپل با صفحه نمایش 12.5 اینچ

گزارش ها حاکی از این است که اپل عرضه آیپدهای بزرگتر را به تاخیر انداخته است. بر طبق گفته های اخیر وال استریت، آیفون 6 پلاس با صفحه نمایش 5.5 اینچی عرضه آیپدهای بزرگتر اپل را به تاخیر انداخته است.

ژورنال وال استریت گزارش کرده است که اپل قصد تولید و عرضه آیپد بزرگ تر با صفحه نمایش 12.5 اینچی را دارد اما تا یک سال آینده موفق به انجام این کار نخواهد شد. بنابراین شرکت اپل می توانند تمرکز بیشتری بر افزایش خروجی آیفون 6 پلاس داشته باشند و تولید و عرضه آیفون 6 پلاس را با توجه به تقاضای بازار افزایش دهند. گفته شده است که هم اکنون اپل با تقاضای بالای آیفون 6 پلاس مواجه است و خروجی ها تا کنون رضایت بخش نبوده است و اپل نمی تواند بلافاصله پاسخگوی درخواست ها باشد.

آیپد بزرگ تر با صفحه نمایش 12.5 اینچ

همانطور که می دانید، عرضه مدل های جدید آیفون در ماه سپتامبر آغاز شد و آیفون 6 با صفحه نمایش 4.7 اینچی و آیفون 6 پلاس با یک صفحه نمایش 5.5 اینچی وارد بازار شد. اگر شما هم سری به فروشگاه ها زده باشید حتما می دانید که گاهی اوقات پیدا کردن آیفون 6 پلاس در فروشگاه ها بسیار سخت تر از آیفون کوچکتر است. در فروشگاه آنلاین اپل نیز 3 تا 4 هفته طول می کشد تا لیستی از آیفون 6 پلاس به عرضه شود در حالی که آیفون 6 در کمتر از یک هفته فروخته می شود.

آیپد بزرگ تر با صفحه نمایش 12.5 اینچ

به گفته این ژورنال قرار بود که آیپدهای بزرگتر در اوایل ماه دسامبر به تولید انبوه برسند اما اپل با تقاضای بالای آیفون 6 پلاس مواجه شد. این مساله باعث شده است که برنامه های اپل و جدول زمانی آن ها حداقل چند ماه به تاخیر بیافتد. البته هنوز منابع خبری به زمان مشخصی برای تولید انبوه این محصول اشاره ای نکرده اند.

اپل در حال حاضر مشغول برنامه ریزی برای یک رویداد مطبوعاتی در هفته آینده است و به پیش بینی می شود که در آن روز  آیپدهای جدید را معرفی خواهد کرد.

cnet

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *