آخرین کانسپت ها و عکس های iWatch C و iWatch S

iWatch-C-Martin-Hajek-001

شواهد بسیار زیادی حکایت از معرفی آی واچ در همین سال جاری میلادی می‌کنند. نه فقط شایعاتی که می گویند اپل در حال کار بر روی برنامه Healthbook برای آی واچ است بلکه اسخدام‌های کلیدی که اخیرا شرکت اپل انجام داده است می‌تواند نوید این خبر را بدهد که اپل قبل از ورود به بازار‌ وسایل پوشیدنی حسابی دارد خودش را آماده می کند.

در حالی که ما می‌توانیم تمام روز را در مورد قابلیت‌های این محصول صحبت کنیم، اما یک عنصر اصلی این ساعت هوشمند در واقع همان ظاهر آن است که به چه شکلی طراحی خواهد شد. اگر این طراحی شبیه تصویری باشد که Martin Hajek -بعضی از آن‌ها قبلا در موردشان گمانه زنی شده است- معرفی کرده است می‌‌توان گفت که درست شبیه به طراحی خانواده اپل است و هیچ مشکلی ندارد.

Hajek می‌گوید دو سناریو ممکن است: i Watch C و iWatch S (که البته آی واچ C با تنوع رنگی بیشتر) هر دو این نمونه‌ها مشابه هستند، و در صف طراحی فعلی آیفون اپل قرار گرفته‌اند. آی واچ S به همراه طراحی آلومینیومی و دکمه‌های گرد و آیفون C ساخته شده از پلی کربنات رنگارنگ است.

iWatch-C-Martin-Hajek-011

مشاهده کردیم که چگونه اپل نتوانست دقیقا به همراه  آیفون 5C بازار را رونق بدهد، با وجود اینکه دستگاه بسیاری عالی است، و بعید می‌دانیم که در مورد iwatch کمپانی بخواهد سیاست “C” و “S” را اتخاذ کند.

iWatch-C-Martin-Hajek-019

نمونه‌های که Hajek به کمک کالیبره کردن و طراحی گرافیک آن‌ها را به وجود آورده است فوق العاده بنظر می‌آیند، درست شبیه توسعه‌ای طبیعی از خانواده آیفون قبل هستند.

iWatch-C-Martin-Hajek-023

هر دو صفحه نمایش‌ها این محصولات خیره کننده‌ هستند، و بنظر می‌آید که بسیار راحت و مناسب بر روی مچ دست قرار گیرند. هنوز مشخص نیست که کدام قابلیت در کنار خواص سلامتی و تناسب اندام به همراه آی واچ ارائه شود. اما این تصاویر نسخه کوچک و بهینه‌ شده‌ای را از آی او اس به نمایش گذاشته‌اند. درست شبیه همان طراحی ظاهری که اپل برای دستگاه‌های آیپاد نانو پیشنهاد داده بود.

iWatch-C-Martin-Hajek-035

iWatch-C-Martin-Hajek-036

اگر این همان چیزی است که اپل برای دستگاه‌های پوشیدنی خود یعنی آی واچ ترتیب داده است، پس در آینده اپل نقش بزرگی را در بازار محصولات پوشیدنی بازی خواهد کرد.

iWatch-C-Martin-Hajek-038

technobuffalo

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا