آخرین ویژگی های گوگل مپ آزاردهنده یا عالی؟

تبلیغات ممکن است آزاردهنده و کسل کننده باشند ولی همیشه بد نیستند، مشکلات اغلب زمانی به وجود می آیند که تبلیغات مزاحمتی ایجاد کنند یا بی ربط باشند، و بیشترین زمانی که ما را آزار می دهند زمانی است که از محتویات آن از پیش آگاه باشیم و تکراری باشد.  در رابطه با گوگل مپ در بسیاری از موارد تبلیغات می توانند مفید باشند، و گوگل اعلام کرده است که چند به روز رسانی در بخش تبلیغات نرم افزاری خود ایجاد خواهد کرد که برای کاربران وکسب تجربه بیشتر مفید است.

گوگل شب سه شنبه مطلبی در صفحه گوگل پلاس قرار داد که در آن توضیح داده شده بود که به تازگی چندین تغییر کلیدی در بخش تبلیغات نرم افزاری در برنامه کاربردی Google Map گوشی ها ایجاد خواهد شد.

گوگل مپ

این شرکت اعلام کرده است که: ” به تازگی ما شروع به قرار دادن مکان نزدیک ترین رستوران ، هتل و … در لیست کادر مربوط به جست وجوی Google Map کرده ایم و امروز ما شروع به گسترش این موضوع در گوگل مپ موجود در موبایل و افزایش سرعت جست و جوی مکان ها کردیم و یکی دیگر از تغییراتی که ایجاد کردیم این است که کاربران را از تجارتی که می تواند برای آن ها مفید باشد آگاه کنیم. ”

در حال حاضر هدف از تبلیغات ارائه اطلاعات بیشتر به کاربران می باشد، و آن ها می توانند در tab مربوط به هر تبلیغ می توانند شماره تماس موضوع مرتبط با آن را دریافت کنند . این تبلیغات  در زمینه یک مسئله تجاری می توانند خیلی سریع یک دیدگاه عمومی پیرامون آن را به کاربران ارائه کنند. علاوه بر این دیدگاه کلی ، میزان اعتبار ، ساعت کاری و سایر اطلاعات مفید در رابطه تجارت خاص را در اختیار کاربران قرار می دهد.

bgr

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا