آخرین قیمت اپل واچ با طلای 18 عیار : 1200 دلار

به گزارش  TechCrunch قیمت اپل واچ جنس طلای 18 عیاری تا حدود 1200 دلار ممکن است فیمت داشته باشد. سایت اپل با چندین جواهرفروشی معروف و معتبر برای قیمت گذاری و برآورد وزن این دستگاه مشورت کرده است.

edition1

 

کارشناس و تحلیل گر آی واچ آقای Chad Rickicki در سایت Pittsburgh گفته است که :

طبق برآوردهایی که صورت گرفته است میزان طلایی که اپل واچ به کار برده شده در حدود 600 دلار می باشد و باقی قیمت مربوط به موارد الکترونیکی خود دستگاه است که باعث شده تقریبا دو برابر شود.

این به این معنی نیست که همه ساعت های اپل در حد 600 دلار خواهد بود و طلای زنانه بودن 600 دلار قیمت را بالا برده است ، اپل واچ های اسپرت با قیمت پایین تری و در حد 349 دلار نیز عرضه خواهد شد به نظر می رسد 600 دلار گران بودن ساعت طلا ارزش آن را دارد زیرا طلا همیشه یک زینت جذاب و مردم پسند است.

هرگونه برآورد قیمت برای اپل واچ های طلا در حد حدس و گمان. ممکن است اپل برای بالا بردن میزان فروش ساعت طلای خود خود آن را از آلیاژ طلا بسازد و یک روکش طلای 18 عیار روی آن تعبیه کند و وزن طلا کمی پایین تر آمده و قیمت را ارزان تر کند و هنوز هیچ چیز کامل مشخص نیست.

به گزارش سایت اپل طلای به کار برده شده در اپل واچ توسط متالوژیست های شرکت اپل ویرایش شده است و سختی آن تا دو برابر افزوده شده و یک لایه خیلی نازک از یاقوت کبود روی آن برای جلا دادن و افزایش سختی افزوده شده است. اپل واچ های طلا در جعبه مخصوصی قرار میگیرد که این جعبه قابلیت شارژ کردن این دستگاه را نیز دارد.

شایعات اولیه در مورد اپل واچ از طریق تحلیل گر سایت  KGI آقای مینگ چی کو منتشر شد که نوشته بود اپل واچ در رنگ های مختلف و با یک رنج قیمت نزدیک به هم عرضه خواهد شد که با این پست می بینیم این پیش بینی اشتباه بوده و قیمت اپل واچ های مختلف بسیار متفاوت است.

 

در حالیکه اپل واچ طلا در عین لوکس بودن خیلی هم گران است اپل تصمیم دارد چندین مدل ساعت ارزان تر را نیز عرضه کند ، مثلا اپل واچ های ورزشی که در ساختار آن از از یاقوت کبود استفاده نشده است و صفحه نمایش آن شیشه ای یون x بوده و پوشش آلومنیومی سبک وزنی دارد و قیمت آن بسیار ارزان خواهد بود اپل اعلام کرده که نخستین خط تولید اپل واچ که در سال 2015 آغاز می شود با قیمت 349 دلار خواهد بود و در موج های بعدی عرضه ساعت هوشمند خود این قیمت را بالا و پایین خواهد برد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا