یک اسکنر اثر انگشت و پردازنده‎ی Snapdragon 820 SoC برای گوشی XiaomiMi 5

واقعا باید سایت میکرو بلاگینیگ چینی Weibo را منبع بزرگ اطلاعاتی روی کره‎ی زمین دانست. دایم اطلاعات گوناگون روی این سایت قرار می‎گیرد، و اگر از سوی یک حساب مورد تایید شده نباشد همیشه می‎توان آن خبر را هر چند شایعه باشد جدی گرفت.

11

همه چیز در رابطه با XiaomiMi 5 به خوبی پیش می‌رود

به عنوان مثال به شایعه‎ی امروز صبح دقت کنید. طبق کاربر MochaRQ که ادعا می‎کند از اخبار مربوط به Xiaomi HQ (بزرگترین کمپانی فروشنده‎ی گوشی‎های هوشمند همراه در چین) خبر دارد، همه چیز در رابطه با XiaomiMi 5 به خوبی دارد جلو می‎رود. طبق استاندارد‎های امروزی، این گوشی که تعقیب کننده‎ی گوشی پرچمدار XiaomiMi 4 محسوب می‎شود با تاخیر وارد بازار می‎شود. و طبق ادعای این کاربر این گوشی دارای پردازنده‎ی Snapdragon 820 SoC خواهد بود، و علت این تاخیر هم برنامه‎ی تولید کمپانی Qualcomm برای این تراشه است. گفته می‎شود این تراشه تا اوایل سال بعد به خط تولید نخواهد رسید. اگر این ادعا درست باشد، یعنی اینکه Xiaomi برای تولید در اختیار کمپانی MediaTek قرار نخواهد گرفت. همچنین قرار نیست در این گوشی شاهد استفاده از Snapdragon 810 باشیم.

همچنین وب سایت Weibo دارای پستی است که در آن گفته می‎شود گوشی XiaomiMi 5 دارای یک اسکنر اثر انگشت است، گرچه هر گوشی پرچم دار امروزه دارای این امکان می‎باشد. قبلا گفته می‎شود که Mi 5 جزوی از رخداد رسانه‎ای Xiaomi در روز دو شنبه باشد، که توسط هم بنیانگذار Xiaomi آقای Lin Bin لغو شد.

حتی اگر Qualcomm ساخت چیپست این گوشی‎ را بر عهده داشته باشد، به نظر می‎رسد XiaomiMi 5 یک مدل 2016 باشد. فعلا، ما شاهد تنوع‎هایی از گوشی Mi 4 (XiaomiMi 4i, XiaomiMi 4c) بوده‎ایم. اگر شما منتظر گوشی پرچم دار جدید Xiaomi هستید، یقینا چند ماهی بیشتر باید برای هیجان زده شدن صبر کنید.

 

phonearena

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا