آخرین بروزرسانی نرم افزار Vine

بروز رسانی Vine ویژگی Snap to Beat و ابزارهای جدید کشف موسیقی را به ارمغان می آورد

Vine دارای توییتر، ویژگی های جدیدی را برای برنامه ی تلفن همراه خود، روانه ی بازار نمود که هدف آن ها بهبود کشف صوتی و” ارائه جادوی موسیقی” به همه است.

برای مبتدیان باید بگوییم که ویژگی جدید Snap to Beat، شما را قادر می سازد تا Vine را بصورت یک حلقه ی موسیقی یکپارچه اجرا کنید.

vine-3-4-2

استفاده کنندگان طی تلاش برای تبدیل موسیقی به قسمت اصلی Vine، می توانند از پیشرفت های جدید برنامه، نظیر بخش آهنگ های برجسته و نیز یک ویژگی جدید دیگر حداکثر بهره را ببرند که این خصوصیت به آن ها اجازه می دهد تا بفهمند که در حال مشاهده ی Vine ، به چه چیزی گوش می دهند.

Vine می گوید:”موسیقی از همان ابتدا بخش مهمی از فرهنگ Vine بوده است- از افزایش تعداد نوازندگان که ما را سرگرم می کنند تا سازندگان در سراسر جهان که با همکاری خود ما را هیپنوتیزم می نمایند- و هم اکنون ما شما را به موسیقی مورد علاقه تان، متصل می کنیم.

ویژگی Snap to Beat

این ویژگی همانطور که از نام آن پیداست، امکان ایجاد حلقه های موسیقی یکپارچه را در Vine، ساده تر از همیشه نموده است. بنابراین افرادی که به آن گوش می دهند، قادر نخواهند بود که ابتدا را از انتها، تشخیص دهند.

(این برنامه) با وارد نمودن ضربه بر روی نوشته موسیقی روی صفحه نمایش اطلاعات، شروع می شود. ویژگی Snap to Beat بصورت خودکار، میزان آهنگ مورد نیاز برای ایجاد یک حلقه ی یکپارچه را تشخیص خواهد داد و حتی اضافه ی فیلم را به منظور ایجاد تناسب در کلیپ، قطع خواهد نمود.

برای ویرایش بخش صوتی فیلم بصورت جداگانه، فقط کافیست گزینه ی Snap to Beat را خاموش کنید.

توسعه دهندگان توضیح می دهند:” شما می توانید با حلقه ی موسیقی یکپارچه در برنامه های گوشی خود، Vine را بصورت یک برنامه ی بسیار جذاب و جادویی در بیاورید- چیزی که تنها از طریق Vine امکان پذیر است.”

ابزار جدید کشف موسیقی

بخش جدید آهنگ های برجسته در برنامه ی Vine 4.0 برای ios، مجموعه ای منظم از آهنگ های انتخابی را به ارمغان آورده است که شما می توانید آن ها را به Vine خود اضافه نمایید. بخش آهنگ های برجسته، همچنین زمانی که شما Vine را ایجاد می کنید و بر روی نوشته ی موسیقی برای اضافه نمودن آهنگ ضربه می زنید، نیز ظاهر می گردد.

یکی دیگر از پیشرفت های جالب، به شناسایی آهنگ هایی که به عنوان قسمتی از Vine اجرا می گردند، کمک می کند. فقط کافیست به نوشته ی موسیقی روی Vine ضربه بزنید تا اطلاعات قطعه ی مورد نظر آشکار گردد.

آخرین مورد از حیث ترتیب ولی نه از حیث اهمیت، این است که شرکت با بیلبورد همراه شده است تا Vine را به بیلبورد Society 50 اضافه کند، بنابراین استفاده کنندگان برنامه های معروف Vine، حتی بصورت مخاطبان گسترده تری ظاهر خواهند شد.

نکات برجسته ی Vine 4.0

تمام چیزهای جدید درباره ی نرم افزار Vine 4.0 در اینجا نوشته شده است:

کشف موسیقی در Vine

• در بخش جدید موسیقی های برجسته، کاوش کنید. آهنگی را برای اضافه نمودن به Vine انتخاب نمایید و بررسی کنید که اخیراً چه چیزی اضافه شده است.

• دریابید که به چه چیزی گوش می دهید. وقتی نوشته موسیقی را روی Vine مشاهده می کنید، به آن ضربه بزنید تا اطلاعات قطعه ی (موسیقی) مورد نظر را ببینید.

ایجاد آهنگ در Vine

• از ویژگی Snap to Beat برای اضافه نمودن حلقه های موسیقی به نرم افزار Vine خود استفاده کنید. نرم افزار Vine خود را بوسیله ی حلقه هایی که بنظر می رسد هرگز پایانی ندارد، بهتر کنید- آن ها همانند جادو بنظر می رسند و فقط در Vine امکان پذیر هستند.

• فایل های صوتی خود را با کنترل بیشتری ویرایش کنید. خاموش نمودن گزینه ی Snap to Beat شما را قادر می سازد تا آهنگ یا صدا را به هر قسمت از Vine خود اضافه نمایید.

امروزه ویژگی های جدید کشف موسیقی، برای پایگاه قوی کاربری Vine، با جمعیت 200 میلیون نفر، بر روی ios و اندروید در دسترس است. ابزارهای ایجاد موسیقی فقط برای ios در دسترس می باشد.

دسترس پذیری

نرم افزار Vine به یک آیفون، آیپاد لمسی و یا آیپد دارای ios 7 و یا بالاتر نیاز دارد.

این برنامه برای وضوح تصویر صفحه نمایش گوشی های iPhone 5/5s/5c، iPhone 6 و iPhone 6 plus بهینه شده و به زبان های انگلیسی، عربی، نروژی، دانمارکی، هلندی، فنلاندی، فرانسوی، آلمانی، عبری، مجارستانی، اندونزیایی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، مالزیایی، فارسی، لهستانی، پرتغالی، روسی، چینی ساده، اسپانیایی، سوئدی، تایلندی، چینی سنتی و ترکی ترجمه شده است.

نرم افزار Vine را بصورت رایگان از فروشگاه برنامه دانلود نمایید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا