Heroes Path اکنون در اپ استور موجود است

دیزنی بازی جدیدی بر اساس فیلم «جنگ ستارگان: یک امیدواری جدید» به نام جنگ ستارگان – راه و روش قهرمانان برای آیفون و آیپد منتشر کرده تا به بازی کنندگان اجازه دهد اتحاد انقلابیون را برای پیروزی در مجموعه‌ای از معماها رهبری کنند.

1.Star-Wars-Heroes-Path-1.0-for-iOS-iPhone-screenshot-001

این بازی از داستان اصلی اتحاد انقلابیون که به دنبال نابودی ستاره‌ی مرگ و شکست دادن امپراطوری کهکشانی بودند، تبعیت می‌کند. در بازی جنگ ستارگان – راه و روش قهرمانان، شما از پرداخت کارتونی شخصیت‌های فیلم مثل لوک اسکای‌واکر، هان سولو، پرنسس لیا، چوباکا، R2-D2 و بسیاری دیگر لذت خواهید برد.

در حدود دوازده مرحله در شش محیط مختلف وجود دارد که با راه حل‌های مختلف برای هر مرحله و جوایزی که با حل کردن معماها می‌گیرید، همراه است.

از ویژگی‌های خاص شخصیت‌ها در سفرهایتان از تاتوئین به ستاره‌ی مرگ استفاده کنید، اما مواظب باشید چرا که هر عملی می‌تواند عکس العمل دشمن و در نتیجه تغییر بازی و استراتژی شما را به دنبال داشته باشد.

هر قهرمان دارای یک قابلیت خاص مربوط به شخصیت خود است. برخی تفنگ لیزری دارند، برخی شمشیر لیزری و به همین صورت.

2.Star-Wars-Heroes-Path-1.0-for-iOS-iPhone-screenshot-002

استفاده از این توانایی‌ها یک برتری برای حل معماها، موفقیت در عبور از موانعی مثل سیارات متحرک، درهای تله‌ای و محیط‌های نیرو و غیره است.

و زمانی که گیر افتادید، قهرمان اصلی شما می‌تواند دیگر اعضای تیم را برای کمک فراخوانی کند. برای مثال می‌توانید از روبات R2-D2 برای هک کردن دروازه‌ها استفاده کرده و از طرف دیگر از حمله‌ی عظیم چوباکا برای کمک به خود در زمانی که تحت محاصره‌ی دشمن هستید استفاده کنید.

می‌توانید ویدیوی گیم پلی آن را در پایین مشاهده کنید.

این بازی شامل چهار قهرمان و شش بخش است که در هر بخش می‌توانید قهرمان‌های بیشتری را قفل گشایی کنید. همچنین می‌توانید با تکمیل چالش‌های روزانه قدرت‌ها و توانایی‌های جدیدی برای شخصیت‌های خود به دست آورید. به علاوه دو قهرمان و چهار بخش دیگر، و چندین محیط جدید هم از طریق پرداخت درون برنامه‌ای قابل دستیابی است.

3.Star-Wars-Heroes-Path-1.0-for-iOS-iPhone-screenshot-003

این اپلیکیشن ۲۱۱ مگابایتی نیازمند آیفون، آیپاد تاچ یا آیپد همراه با iOS 7.0 یا بالاتر است.

می‌توانید این بازی را به قیمت ۳.۹۹ دلار از اپ استور دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا