سند به بیرون راه پیدا کرده اشاره به این دارد که آیفون 6 اس ممکن است دارای دوربین 12 مگاپیکسلی و کیفیت ضبط ویدیوی 4K باشد

طبق سندی که به بیرون راه پیدا کرده است، آیفون 6 اس اپل ممکن است با یک دوربین 12 مگاپیکسلی و پشتیبانی از ضبط فایل‎های تصویری با کیفیت 4K عرضه شود.

iphone_6_iphone_6_plus_backs_hands_on

 

 

مشخصات دوربین گفته شده با پیش بینی آنالیزور Ming Chi Kuo از سایت KGI Securities مطابقت می‎کند که گفته بود انتظار دیدن آن را در آیفون بعدی باید داشته باشیم، ولی ما هنوز باید در برابر اخبار به بیرون راه پیدا کرده و شایعات با مقدار کافی عدم اطمینان رفتار کنیم، با توجه به سیل عظیمی از اطلاعاتی که از سوی منابع زنجیره‎ی تامین بیرون می‎آید.

این سند توسط یکی از کارکنان به حساب Foxconn ارائه شده است که بعدا روی وب به اشتراک گذاشته شده و در آن همچنین قابلیت اسلوموشن 240FPS دیده می‎شود.

در چنین سندی نه تنها اعداد داخلی مدل آیفون‎ها ذکر شده است، N66 برای آیفون 6 اس و N71 برای آیفون 6 اس پلاس، بلکه همچنین از یکسری مشخصات که ما در حال حاضر مطرح کرده‎ایم، پشتیبانی می‎کند.

درست همین دیروز، ما متوجه شدیم که آیفون 6 اس ممکن است از یک تراشه‎ی جدیدQualcomm 9X35 استفاده کند، که باعث می‎شود سرعت اوج آن تا 300Mbps برسد. انتظار می‎رود همین مدل آیفون از پردازنده‎ی A9 اپل استفاده و از 2 گیگ رم پشتیبانی کند، گرچه ما باید تا پاییز امسال صبر کنیم، یعنی زمانی که اپل از گوشی هوشمند همراه خود رونمایی می‎کند.

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.