جزئیاتی درباره طرح کلی آیپد پرو منتشر شد

طرح کلی مربوط به جزئیات آیپد پروی اپل که این روزها بر سر زبان ها افتاده اطلاعات نسبتا کاملی درباره شکل و اندازه این دستگاه به ما می دهد. همانطور که انتظار می رفت طبق شایعات این دستگاه بزرگ ترین تبلت اپل بوده و در عین حال بسیار هم نازک می باشد.

این نقشه کلی مربوط به جزئیات توسط @OnLeaks منتشر شده است ، که سابقه چشم گیری در دادن اطلاعات صحیح پیرامون اپل داشته است. اما تجربه نشان داده همیشه اطلاعات مربوط به دستگاه های اپل را باید با احتیاط بیان کرد.

ipad-pro

خب بگذریم… بر اساس این نقشه کلی مربوط به جزئیات اپل ، اندازه  آیپد پرو 306mm یا 12 اینچ خواهد بود ، همچنین پهنای آن فقط  7.2mm یا 0.28 اینچ است. که برابر با همان ضخامتی است که در آیفون 6 دیده ایم و از آیپد ایر اولیه 0.3 میلی متر نازک تر می باشد.

نکته جالبی که در تصاویر پخش شده جدید درباره آیپد پرو وجود دارد این است که این دستگاه مانند نسل های قبلی آیپد تنها یک پورت یا کانکتور خواهد داشت و این نشان می دهد شایعات قبلی که گفته بودند که دارای دو پورت خواهد بود ( یکی برای USB-Cو دیگری مربوط به کابل نوری) کاملا نادرست است.

همچنین تصاویر منتشر شده نشان می دهد که آیپد پرو 4 اسپیکر خواهد داشت ، دو تا در لبه بالایی و دو تا هم در لبه پایینی دستگاه است. موقعیت مربوط به دوربین ، جک هدفون ، کلید صدا و همچنین کلید مربوط به قفل و باز کردن دستگاه در همان موقعیت قبلی آیپدها باقی خواهد ماند.

طبق چیزی که در @OnLeaks, آمده است آیپد پرو در ماه دسامبر سال جاری عرضه خواهد شد و چیزی که نامعلوم است این است که آیا اپل مانند آیپد قبلی خود رویدادی برای معرفی آن در سمپتامبر برنامه ریزی خواهد کرد یا نه.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.