کاور کیبردی ناپسندی برای Samsung Galaxy S6 Edge+

در عکس‌های لو رفته کاور کیبردی نه چندان جالبی برای Samsung Galaxy S6 Edge+ دیده شده

گاهی اوقات وقتی که فکر می‌کنید دیگر تمام ایده‌های بد به کار رفته در تلفن‌های هوشمند را دیده‌اید (معمولا با یک آرم BlackBerry روی آن‌ها)، چیز دیگری خواهید دید که به شما یادآوری می‌کند همیشه ایده‌های بدتری هم وجود دارند.

1.Samsung-earphones-main

بعد از انتشار عکس کاور کیبردی جدید Galaxy S6 Edge+ که توسط @evleaks ارسال شده، جایزه عجیب‌ترین لوازم جانبی که تا به حال دیده‌ایم را به سامسونگ می‌دهیم. بله درست خواندید یک کاور که کیبرد هم هست.

برحسب سوابق قدیم evleaker احتمال می‌دهیم که شاید هم این عکس واقعی نباشد.

در هر حال در این عکس Galaxy S6 Edge+ دیده می‌شود که در کاور کیبردی ناپسندی قرار گرفته است و همان‌طور که از ابتدا هم حدس زده می‌شد ظاهر آن بسیار زشت شده است.

این کاور پایین صفحه تلفن را پوشانده و به صاحبان این تلفن سامسونگ اجازه می‌دهد که اگر نمی‌خواهند توسط کیبرد نرم‌افزاری تایپ کنند، توسط کیبرد فیزیکی qwerty به تایپ کردن بپردازند.

به نظر ما افراد زیادی نباید با کیبرد مجازی مشکلی داشته باشند اما شاید کسی در سامسونگ برعکس ما فکر می‌کند. این‌طور که دیده می‌شود محیط کاربری دستگاه هم به صورت خودکار تغییر کرده و با بخش زیر کیبرد تطبیق پیدا می‌کند.

همچنین از آنجایی که این کیبرد کلید‌های سخت‌افزاری گوشی را هم می‌پوشاند، کلیدهای home، back و multitasking دیگری هم روی کیبرد قرار داده شده است.

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ عرضه و قیمت این کیبرد موجود نیست. اما احتمالا هفته آینده همزمان با معرفی Galaxy S6 Edge+ خبرهایی هم از آن منتشر خواهد شد.

2.Galaxy-S6-Edge-Keyboard-Cover

امروزه با توجه به عادی شدن استفاده از کیبرد‌های نرم‌افزاری و عدم نیاز به کیبرد سخت‌افزاری دیگر موبایل‌های اندرویدی دارای کیبرد کشویی رو به فراموشی رفته‌اند، خصوصا وقتی که امروزه کیبردهای مجازی در حدی پیشرفت کرده‌اند که دیگر کیبردهای سخت‌افزاری کاربردی ندارند.

اما سامسونگ با وجود این مسائل هنوز فکر می‌کند که کیبرد سخت‌افزاری لازم خواهد شد.

به هر حال ما فکر نمی‌کنیم که دیگر در آینده این چنین کاورهایی را ببینیم.

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا