آموزش چگونگی اتصال اپل‌واچ به آیفون و نصب اپلیکیشن

 

در حدود یک ماه آینده، بالاخره انتظار طولانی به سر آمده و ما می‌توانیم اپل‌واچ را در دست بگیریم یا به طور دقیق‌تر روی مچ ببندیم. اولین کاری که لازم است انجام دهید اتصال آن به آیفونتان است تا این دستگاه را برای نصب اپلیکیشن‌ها آماده کنید.

برای این که مطمئن شوید برای آن روز بزرگ آماده‌اید، ما آموزشی برای این کار آماده ترتیب دیده‌ایم. این پروسه سخت نیست ولی در این راه از فناوری استفاده می‌شود که تاکنون آن را بر روی هیچ محصولی از اپل ندیده‌ بودیم.

اپل‌واچ برای اتصال به آیفون 5، 5S، 5C، 6 یا 6 Plus همراه با iOS 8.2 نیاز دارد. با تغییر روزمره‌ی متدهای ارتباط میان دستگاه‌ها، اپل سیستم جالبی را ابداع کرده تا با استفاده از دوربین دستگاه‌ها آن‌ها را به هم متصل کند.

2

مراحل وصل کردن اپل‌واچ به آیفون:

1. اپلیکیشن اپل‌واچ را بر روی آیفون خود اجرا کنید

2. در صفحه‌ی اصلی گزینه‌ی Start Pairing را انتخاب کنید

3. اپل‌واچ را در جلوی دوربین آیفون خود نگه دارید تا بر روی صفحه‌ی موبایل خطوطی زرد رنگ ظاهر شود

4. مراحل راهنمایی که در اپلیکیشن اپل‌واچ وجود دارد را دنبال کنید

3

روش جایگزین برای اتصال دستی اپل‌واچ:

اگر نمی‌خواهید با روش استفاده از دوربین کار کنید، می‌توانید اپل‌واچ را به صورت دستی به آیفون خود متصل کنید.

1. اپلیکیشن اپل‌واچ را بر روی آیفون خود اجرا کنید

2. در صفحه‌ی اصلی گزینه‌ی Start Pairing را انتخاب کنید

3. در پایین صفحه‌ی جستجو با دوربین گزینه‌ی Pair Apple Watch Manually را انتخاب کنید

4. آیکن i را در اپل‌واچ انتخاب کنید تا نام آن را ببینید

5. آن نام را از لیست نام‌هایی که در اپلیکیشن اپل‌واچ در آیفون نمایان می‌شود انتخاب کنید

6. مراحل راهنمایی که در اپلیکیشن اپل‌واچ وجود دارد را دنبال کنید

اپلیکیشن اپل‌واچ را دانلود کنید

برای مدتی، آیفون میزبان اپلیکیشن‌های شخص ثالث اپل‌واچ است؛ آن دسته از اپ‌ها که توانایی ارائه‌ی سرویس‌های مختلفی برای اپل‌واچ اعم از اعلان‌ها و فعالیت‌های تعاملی را دارا هستند. در ادامه‌ی سال، این شرکت به توسعه‌دهندگان اجازه خواهد داد تا اپلیکیشن‌هایی بسازند که به طور طبیعی قابلیت اجرا روی اپل‌واچ را داشته باشد.

زمانی که اپل‌واچ شما به آیفونتان وصل شد، می‌توانید با استفاده از دسترسی‌هایی که برای تنظیم و شخصی سازی اپل‌واچ به شما می‌دهد ساعتتان را تغییر دهید. همچنین شما قادر خواهید بود اپ‌ها را از اپ‌استور اختصاصی اپل‌واچ که با اطلاعات جدید توسعه‌دهندگان به روز می‌شود دانلود کنید. این اپ‌استور درون برنامه‌ی کمکی اپل‌واچ آیفون قرار خواهد گرفت، جایی که اپل انتظار دارد محل حضور گسترده‌ی برنامه‌های سازگار با این ساعت مانند استانداردهای موجود برای اپ‌استور اصلی شود.

1

اپل‌واچ در ابتدا در ۹ کشور برای پیش خرید به صورت آنلاین و از طریق فروشگاه‌ها خرده فروشی اپل در روز ۱۰ آپریل در دسترس خواهد بود، و در روز ۲۴ آپریل هم در آن کشورها به دست مشتریان خواهد رسید. قیمت‌ها برای مدل آلومینیومی ورزشی از ۳۴۹ دلار، برای مدل استیل ضدزنگ از ۵۴۹ دلار و برای مدل ادیشن (Edition) طلایی از ۱۰ هزار دلار شروع می‌شود. در روز ۱۰ آپریل شما قادر خواهید بود یک مدل را رزرو کرده یا تصمیم بگیرید به یکی از فروشگاه‌های اپل رفته و با امتحان مدل‌ها یکی از آن‌ها را پیش خرید کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا