قاب چرم آیفون 6 و آیفون 6 پلاس وارد بازار می شود

گرچه شرکت اپل از فروشندگان خواسته که تا روز 19 سمپتامبر شروع گوشی ها را آغاز نکنند ولی این محدودیت در مورد قاب محافظ و گوشی های مقامات رسمی صدق نمی کند. در نتیجه چند تن از خوانندگان سایت MacRumors  اعلام کردند که در کنار سفارش و پیش خرید آیفون6/6پلاس قبل از 19 سمپتامبر قاب محافظ نیز به فروش می رسد.

سایت iLounge چند عکس بسیار زیبا از قاب آیفون 6 چرم قهوه ای به اشتراک گذاشته است . این قاب بسیار مشابه قاب چرم آیفون 5S می باشد ، البته فرق هایی هم دارد از جمله آن ها این است که لبه پایین آن درز دارد و همچنین یک سوراخ اضافه برای کابل های نوری روی آن تعبیه شده است.

iphone_6_plus_case_brown

 

چند تن از خوانندگان سایت MacRumors نیز عکس هایی را از قاب هایی که خریداری کردند گرفته و فرستادند که رنگ آن ها مشکی و سفید است و به  هر دوی آیفون6 و آیفون6 پلاس مربوط می شود.

iphone_6_plus_case_black

همچنین یکی از خوانندگان قاب گوشی آیفون6 و آیفون6 پلاس را  درون هم قرار داده  و از آن عکس گرفته است و اندازه این دو را مقایسه کرده اند  و همچنین در دست نیز آن را گرفته و اندازه آن در دست را نیز نشان داده اند.

 

قاب آیفون6 در دو جنس چرم و سیلیکون می باشد ، قاب چرم برای آیفون6 به قیمت 45 دلار و آیفون6 پلاس 49 دلار می باشد و جنس سیلیکونی نیز کمی ارزان تر بوده و برای آیفون6 به قیمت 35 دلار و آیفون6 پلاس 39 دلار به فروش رسیده است.

قاب گوشی چرمی از هم اکنون که چند روز با عرضه آیفون6/6پلاس به بازار فاصله داریم به فروش رسیده است اما قاب سیلیکونی گفته می شود تا ماه اکتبر وارد بازار خواهد شد.

همچنین طی خبرهایی نیز گفته شده بود که یک نوع محافظ جدید برای آیفون6 عرضه شده که علاوه بر خاصیت ضد خش بودن می تواند خش ها را نیز از بین ببرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا