LEGO Minifigures Online برای مک و iOS عرضه می‌شود

LEGO Figurines Online روز ۲۹ ژوئن برای PC، مک، لینوکس، iOS و اندروید عرضه خواهد شد. بازی کنندگان می‌توانند در دنیای چند پلتفرمی این شرکت بازی کنند، بدین معنا که بدون احتساب این که از چه دستگاهی استفاده می‌کنید، می‌توانید به دوستان خود در این بازی بپیوندید. این عنوان آنلاین، مانند Guild Wars 2، برای هر دو پلتفرم دسکتاپ و موبایل پولی می‌باشد.

lego-figurines-online-screen

بر اساس گفته‌ی Funcom، این حرکت، یعنی خرید-و-بازی تیم را قادر می‌سازد تا بتوانند «تجربه‌ای جدید» بسازند، حتی برای افرادی که بازی را در نسخه‌های اولیه آن و به صورت رایگان دریافت کرده‌اند هم این مطلب صادق است. حال این همه سر و صدا به خاطر چیست؟

« LEGO Minifigures Online یک بازی برای همه‌ی رده‌های سنی طرفدار لگو است. در این بازی کاربران می‌توانند بیش از صد مینی فیگور جمع آوری کنند؛ فیگورهایی که دارای شخصیت و توانایی‌های مختص به خود هستند.

همچنین می‌توانند برای خود تیم‌هایی تشکیل داده تا در دنیای رنگی و کلاسیک لگو به ماجراجویی بپردازند. از Pirate World تا Space World، بازی کنندگان می‌توانند با یکدیگر همکاری کرده و راه خود را از میان بیگانگان، هیولاهای دریایی و دیگر چیزها باز کنند.»

این بازی در تاریخ ۲۹ ژوئن به قیمت ۲۹.۹۹ دلار (۲۴.۹۹ یورو) برای PC، مک و لینوکس و همچنین استیم عرضه خواهد شد. این نسخه شامل همه‌ی محتویات است. نسخه‌های اندروید و iOS به زودی در فروشگاه‌های مربوطه به قیمت ۴.۹۹ دلار (۳.۹۹ یورو) در دسترس قرار خواهد گرفت که تنها حاوی دنیای اول می‌باشد.

کاربران موبایل می‌توانند دنیاهای جدید را خریداری کنند اما گفته می‌شود که این دنیاها برای اندروید تا اواخر این تابستان عرضه نمی‌شود.

ما به شما اطمینان می‌دهیم که به محض در دسترس قرار گرفتن این جهان‌ها، شما را مطلع خواهیم کرد.

فانکام اعلام می‌کند که LEGO Minifigures Online در ۲۹ ژوئن ۲۰۱۵ برای PC، مک، لینوکس، iOS و دستگاه‌های منتخب اندرویدی عرضه می‌شود. برای اولین بار در تاریخ گیمرها می‌توانند در یک دنیای آنلاین، فارق از پلتفرم خود با یکدیگر بازی کنند و راحت‌تر و آزادانه‌تر بین پلتفرم‌ها جابجا شوند.

فانکام اخیراً اعلام کرده که پس دوره‌ی کوتاهی که این بازی به صورت رایگان و تنها بر روی PC وجود داشت، اکنون برای هر دو پلتفرم دسکتاپ و موبایل با هزینه‌ای برای خریداری منتشر می‌شود. برای تحقق یک تجربه‌ی جدید، تازه و با کیفیت‌تر برای همه، توسعه دهندگانِ فانکام ماه‌ها برای آماده سازی این بازی تلاش کرده‌اند.

ویژگی‌ها و محتویات جدیدی مثل رویدادها و صداهای منحصر به فرد، و یک داستان جالب و سرگرم کننده وجود دارد، همچنین تعدادی ویژگی مربوط به گیم پلی و بهبود اصلی در سراسر بازی صورت گرفته است.

مدیر عامل فانکام، روی کاسایس گفت: «این نسخه واقعاً برای ما یک نسخه‌ی تعیین کننده از بازی LEGO Minifigures Online می‌باشد و ما بسیار مشتاقیم که هر چه زودتر سرورهای خود را بر روی بازی کنندگان باز کنیم، بنابراین نه تنها فقط یک تجربه‌ی تازه و جدید برای آن دسته از کسانی که نسخه‌ی PC را بازی کرده‌اند وجود دارد، بلکه اکنون بسیاری قابلیت دیگر نیز اضافه شده تا بتوانید با دیگر کاربران در همه‌ی پلتفرم‌ها بازی کنید.

مثلاً ممکن است شما بر روی یک آیفون بازی کنید ولی دوستتان با تبلت اندرویدی خود و حتی پدرتان به وسیله‌ی یک PC قدرتمند به بازی بپردازد؛ اما همچنان همگی شما در یک دنیای آنلاین، همراه با هزاران طرفدار دیگر لگو در سراسر جهان بازی خواهید کرد.»

LEGO Minifigures Online یک بازی برای همه‌ی رده‌های سنی طرفداران لگو است. در این بازی کاربران می‌توانند بیش از صد مینی فیگور جمع آوری کنند؛ فیگورهایی که دارای شخصیت و توانایی‌های مختص به خود هستند.

همچنین می‌توانند برای خود تیم‌هایی تشکیل داده تا در دنیای رنگی و کلاسیک لگو به ماجراجویی بپردازند. از Pirate World تا Space World، بازی کنندگان می‌توانند با یکدیگر همکاری کرده و راه خود را از میان بیگانگان، هیولاهای دریایی و دیگر چیزها باز کنند.

این بازی دارای تاییدیه‌های KidSafe و COPPA است و با استانداردهای امن متعدد فضای مناسب و سرگرم کننده‌ای را برای همه‌ی سنین به وجود می‌آورد.

این بازی از تاریخ ۲۹ ژوئن به قیمت ۲۹.۹۹ دلار (۲۴.۹۹ یورو) برای PC، مک و لینوکس در www.playminifigures.com و همچنین استیم عرضه خواهد شد.

این نسخه‌ شامل همه‌ی محتویات است. نسخه‌های اندروید و iOS به زودی در فروشگاه‌های مربوطه به قیمت ۴.۹۹ دلار (۳.۹۹ یورو) در دسترس قرار خواهد گرفت که تنها حاوی دنیای اول می‌باشد. کاربران موبایل می‌توانند دنیاهای جدید را خریداری کنند اما گفته می‌شود که این دنیاها برای اندروید تا اواخر این تابستان عرضه نمی‌شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا