تلویزیون دو طرفه شرکت LG که توجه همگان را به خود جلب می‌کند

محصولی جدید شرکت LG یک تلویزیون دو طرفه است . هر ساله ، تولید کنندگان دستگاه های تلویزیونی هوشمند محصولات جدیدی را در نمایشگاه IFA به نمایش می گذارند که سر همگان را به طرف خودشان چرخانده و توجه همه را جلب می کنند ، اما امسال شرکت LG از محصولی جدید رونمایی کرده است که به معنای واقعی کلمه شما را مجبور می کند که سرتان را بچرخانید ، و این محصول یک تلویزیون دو طرفه است.

2015-09-06_223122

این صفحه نمایش دو طرفه 111 اینچی که تشکیل شده از سه تلویزیون OLED اولترا HD به اندازه 65 اینچ است و اجازه می دهد که دو بیننده که هر کدام در طرف مخالف این تلویزیون نشسته اند بتوانند به طور همزمان برنامه های مورد علاقه خودشان را نگاه کنند.

علاوه بر این تلویزیون عظیم 111 اینچی ، این کمپانی ورژنی 55 اینچی از این محصول تلویزیونی دو طرفه خودش را نیز به نمایش گذاشته بود که تنها دارای ضخامت 5.3 میلی متر بود.

البته ، به جز مصارف تبلیغاتی که در آن به وفور می توان از قابلیت های دو طرفه بودن این تلویزیون ها استفاده کرد ، سخت است که تصور کنیم که دو کاربر معمولی در خانه شان بتوانند به صورت کارآمد از قابلیت دو طرفه بودن این صفحه نمایش ها بهره ببرند.

و در حال حاضر ، هر دو مدل بزرگ و کوچک این صفحه نمایش ها در مرحله آزمایش قرار دارند. ولی حقیقت این است که این محصولات بیشتر از این که نمایان گر یک محصول که قرار است به بازار عرضه شود باشند ، به این دلیل به نمایش گذاشته شده اند که قابلیت ها و توانایی هایی را که شرکت LG می تواند در زمینه تکنولوژی صفحه نمایش های OLED در آینده به بازار عرضه کند را به رخ بکشند.

آقای دکتر چینگ و.تانگ ( Ching W.Tang ) ، که به عنوان یکی از پیشگامان تکنولوژی OLED در دنیا شناخته می شود ، در طی سخنرانی کوتاهی که در نمایش LG در نمایشگاه IFA داشتند، این طور اظهار نظرکردند که : ” بدون نیاز به استفاده از نور های پس زمینه و لایه های کمکی دیگر ، صفحه نمایش های OLED اساسا پیچیدگی کمتری را نسبت به صفحه نمایش های LCD دارند ، و همین طور زمان مورد نیاز برای تولید آن ها هم بسیار کمتر است”.

شرکت LG همچنین محصولی را که نامش را صفحه نمایشگر OLED صفحه نمایشی یا Wallpaper است را ( که در اوایل سال جاری پیش نمایشی از آن را ارائه داده بود) نیز به نمایش گذاشت که صفحه نمایشی 55 اینچی را با ضخامتی کمتر از 1 میلی متر به شما ارائه می دهد.

به جز ضخامت بسیار کمی که این صفحه نمایش ارائه می دهد ، ویژگی های دیگری نیز در این محصول وجود دارد. به عنوان مثال این ویژگی دیگری که این محصول به واسطه لقب صفحه نمایشی یا Wallpaper بودنش ارائه می کند، این است که شما می توانید به راحتی آن را به واسطه پشت مغناطیسی ای که دارد به دیوار خانه تان متصل کرده یا از آن جدایش کنید.

همچنین آقای تانگ بیان کردند که :” من هیچ شکی ندارم که به خاطر ویژگی های منحصر به فرد و پیشرفته و عملکرد برتر شان ، تلویزیون های خم شدنی ، پوشیدنی ، انعطاف پذیر و شفاف OLED ، تکنولوژی ای هستند که نسل بعد را در اختیار خودشان خواهند گرفت” .

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا