ال جی G Watch و Moto 360 در تابستان عرضه می شوند

بسیاری از پرچم‌داران اندرویدی سال 2014 رونمایی شده‌اند و حداکثر تا یک ماه دیگر به صورت جهانی عرضه می‌شوند، بسیاری مردم اما به دستگاه‌های پوشیدنی همچون ساعت‌های هوشمند علاقه‌مند شده‌اند. ساعت‌های هوشمند ال جی G Watch و Moto 360 در ماه قبل رونمایی شدند و بسیار مورد استقبال قرار گرفتند.

LG-G-Watch-620x433

در ماه قبل گوگل سیستم عامل اندروید ویر را معرفی کرد، این پلتفرم جدید یک رابط کاربری جدید و زیبا را برای ساعت‌های هوشمند به ارمغان می‌آورد و به صورت کلی برای دستگاه‌های پوشیدنی بهینه شده است. این پلتفرم جدید تنها با نشان دادن چند ویدیو طرفداران بسیاری پیدا کرده و مصرف‌کنندگان زیادی را به سمت خود کشیده است. از آن موقع به بعد ما خبر جدیدی از این پروژه دریافت نکردیم تا به امروز که مشخص شد احتمالا قیمت دستگاه‌های ال جی G Watch و Moto 360 چه مقدار است و در چه زمانی عرضه خواهند شد. این دو ساعت هوشمند هر دو از سیستم عامل جدید اندروید ویر بهره می‌برند.

در بین سه شرکت گوگل، موتورولا و ال جی تاریخ‌های متفاوتی برای زمان عرضه ساعت‌های هوشمند اعلام شده بود، و بیشتر گفته شده بود که در ماه تابستان می‌توانیم این ساعت‌های هوشمند را ملاقات کنیم، همچنین ما انتظار داریم در ماه‌‌های خرداد یا تیر شاهد عرضه ساعت‌های هوشمند جدید از کمپانی موتورلا و ال جی باشیم.

در این میان اکثر توجه‌ها به سمت ساعت هوشمند موتورولا رفته است و این ساعت هوشمند شبیه یک جواهر است تا یک گجت بر روی مچ دست شما، چند تصویر از این ساعت را در زیر قرار خواهیم داد. امروز ما اطلاعاتی در مورد جزییات جدید، قیمت، زمان انتشار و حتی چند تصویر جدید از منبع Pocket-Lint دریافت کرده‌ایم که با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

droid_watch

watchstoreconcept

بر اساس اطلاعات جدیدی که از منابع گزارش شده است ساعت هوشمند ال جی G Watch به احتمال بسیار زیاد در ماه خرداد و حداکثر تا اواسط ماه تیر عرضه خواهد شد و قیمت این ساعت هوشمند زیر 300 دلار است. هنوز نمی‌توان به صورت قطع این اطلاعات را تایید کرد، اما بعضی منابع مدعی هستند که این خبر مستقیم از ال جی گفته شده است. همچنین یک تصویر جدید از ال جی G watch منتشر شده که در پایین برای شما قرار داده‌ایم. همچنین سایت Pocket-Lint این تصاویر منتشر شده را بسیار شبیه به ساعت هوشمند جدید سامسونگ با نام Gear 2 می‌داند.

G-Watch-620x435

تا کنون خبر زیادی از جزییات اندروید ویر نمی‌دانیم، اما به نظر می‌رسد گوگل و ال جی قصد دارند ساعت‌های هوشمند ال جی G Watch و Moto 360 را در زمان تقریبی کنفرانس I/O گوگل در 4 تیر به صورت جهانی عرضه کنند.

در هفته‌های آینده انتظار داریم با نزدیک شدن به این تاریخ خبر‌های بیشتر در مورد هر دو ساعت هوشمند و سیستم عامل اندروید ویر دریافت کنیم و به شما خبررسانی کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا