صفحه نمایش ال جی

ال جی و مشکلات صفحه نمایش های تولیدی برای آیپد

ال جی و “AU Optronics” دو شرکتی هستند که در ساخت صفحه نمایش آیپد مینی جدید اپل سهم دارند. ولی با وجود اینکه بر طبق گزارشات در خط تولید “AU” مشکلاتی وجود دارد ، اینگونه به نظر می رسد که بیشتر تقصیر ها به گردن LG افتاده است. هم اکنون با وجود اینکه هردو کمپانی “تهیه کنندگان اصلی صفحه نمایش” تلقی می شوند ، این گونه به نظر می رسد که تعداد زیادی از آیپد های مینی با صفحه نمایش ساخت ال جی تولید می شوند.

رقم شگفت انگیز 4 میلیون پنل صفحه نمایش برای آیپد مینی به تنهایی در طول چهار هفته اخیر ارسال شده است و برطبق گزارشات بیشتر آنان ساخت کمپانی ال جی بوده اند. گفته می شود کیفیت پایین محصولات “AU Optronics” دلیل این است که از آیپد مینی امسال فقط 6 تا 8 میلیون دستگاه به فروش می رود که از پیش بینی 10 میلیونی آن خیلی کمتر از است.

صفحه نمایش ال جی

AUO logo brand company

ال جی یا سامسونگ ؛ تولید کننده پیشین صفحه نمایش های آیپد

اپل در گذشته برای تولید صفحه نمایش هایش به شدت به سامسونگ تکیه کرده بود ، ولی این کمپانی اخیرا به شدت در حال کم کردن وابستگی هایش به سامسونگ که هم اکنون با آن در حال مجادله در دادگاه است بوده است. تیم کوک در آخرین مصاحبه مالی این شرکت از سامسونگ به عنوان یک همکار تولیدی مهم نام برد ، ولی با دستور اخیر دادگاه سن خوزه که کمپانی سامسونگ را مجبور به پرداخت 1.05 میلیارد دلار غرامت به اپل کرد ، هرکس کنجکاو است بداند که چگ.نه این دو شرکت تا چند وقت دیگر میتوانند با هم همکاری کنند.

در همین هفته ، اپل مجبور به تغییر تولید کننده باتری های آیپد و “MacBook Air” از سامسونگ به یک تولید کننده چینی شده است زیرا گفته می شود که سامسونگ تولیدات محصولاتش را برای اپل قطع کرده است.

آیپد مینی جدید اپل

آیپد مینی ، بر خلاف رفتارهای مختلفی که از دنیای تکنولوژی دریافت کرد ، در میان مصرف کنندگان خیلی خوب جا باز کرده است. و با میلیون ها عدد دستگاه در ماه پیش فرستاده شدند ، به نظر می رسد که در این کریسمس عده زیادی از مردم نسخه کوچتر ، سبک تر و باریکتر آیپد را مشاهده خواهند کرد. قبل از اینکه پول خود را در آیپد مینی سرمایه گذاری کنید با وجود اینکه ممکن است خیلی سخت باشد ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که، برای نسخه به روز شده با صفحه نمایش رتینا باشد ، که انتظار می رود در اوایل سال نو میلادی معرفی شود. در حال حاضر این آیپد مینی فقط یک آیپد2 کوچک شده است و همانطور که با عرضه آیپد 4 متوحه شدیم ، گر صبر کنی ، ز غوره حلوا سازی!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا