صفحه کلید سیار Rolly Keyboard ال جی

صفحه کلید Rolly Keyboard در صورت نیاز می تواند جمع شده و بسیار کوچک گردد

ساخت صفحه کلید (Keyboard) سیّار، کار نسبتاً سختی است. چرا که هم باید به اندازه ای بزرگ باشد که انسان بتواند با آن تایپ کند، و هم آنقدر کوچک باشد که بتوان آن را سیّار نامید.

2015-08-28_025726

شرکت LG با تولید صفحه کلید Rolly Keyboard این مشکل را دور زده است. این کیبورد که اندازه آن بزرگ هم می باشد، در صورت نیاز می تواند جمع شده و بسیار کوچک گردد. هر چند طول کیبورد تغییری نمی کند (زیرا در عرض جمع می شود)؛ برای همین با وجود ادعایی که LG در این مورد داشته است، این کیبورد در جیب جا نخواهد شد. ولی با این حال نسبت به کیبورد های هم اندازه خود که قابلیت جمع شدن را ندارند، سیّار به شمار می آید.

این صفحه کلید، دارای چهار ردیف کلید می باشد، که دو ردیف ارقام و دستورات (کلید های F) را از کیبورد های معمولی که شما هم اکنون استفاده می کنید، کم دارد. البته برای استفاده از کلیدهای اعداد، می توانید کلید Function را در پایین صفحه کلید نگه داشته و کلید های ردیف بالای کیبورد را فشار دهید.

کیبورد Rolly از پلاستیک ABS مقاوم در برابر فشار به همراه پلی کربنات با دوام ساخته شده است. این صفحه کلید دارای دو دسته می باشد که توانای نگهداری رو به بالای گوشی موبایل و تبلت را به شخص خواهد داد. صفحه کلید بیسیم بوده و باتری های AAA که در آن استفاده شده به گفته شرکت LG تا 3 ماه دوام می آورند.

کیبورد Rolly شرکت LG در ماه شهریور در کشور آمریکا و در اواخر سال 2015 در بقیه کشور های جهان عرضه خواد شد. قیمت این محصول هنوز معلوم نیست. تنها امیدواریم که نسبت به پخش کننده موسیقی Rolly از شرکت Sony فروش بهتری داشته باشد.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا