رونمایی شرکت ال جی از ساعت جدید Urbane

آیا شما علاقه‌ای به بدست کردن دستگاه های پوشیدنی اندرویدی ای دارید که کمی زرق و برق و زیبایی هم چاشنی کار آن ها شده باشد؟

خبر خوب این است که می توانید این عطشتان را با ساعت LG Urbane Luxe ، ورژن خاص و اعلاء و با روکش طلا ی ساعت هوشمند LG Watch Urbane شرکت ال جی ، برطرف کنید.

2015-09-01_120637

ساعتUrbane Luxe که از لحاظ کار کرد کاملا مشابه با ورژن ارزان تر خودش است ، با همکاری با شرکت Reeds Jewelers ساخته شده است که در آن از یک روکش طلای 23 عیار اصل استفاده شده است و بند این ساعت نیز از جنس چرم تمساح است و همچنین یک لایه لاک براق کننده مخصوص پیانو همراه آن قرار داده شده است.

ساعت LG Watch Urbane اصلی در نقدی که از طرف ما دریافت کرد زیاد موفق ظاهر نشد ، اما آن ساعت هنوز هم یکی از معدود وسایل پوشیدنی اندرویدی ای بوده و هست که شما می توانید آن را فانتزی و باکلاس خطاب کنید.

مشخص است که لوکس بودن هیچ گاه ارزان نبوده و نیست . کاملا مشخص است که برچسب قیمت 1200 دلاری بر روی این ساعت LG Urbane Luxe بسیار بالاتر از قیمت ساعت های معمولی و اصلی Urbane با قیمت 349 دلار است ، اما با این همه هنوز هم خیلی خیلی از مقدار پول هنگفتی – بالاتر از 10000 دلار – را که شرکت اپل برای ورژن روکش طلای ساعت خودش از مشتریان درخواست می کند ، ارزان تر است.

طبق اخباری که به دست ما رسیده است ، این طور مشخص شده است که تنها تعداد 500 عدد از این ساعت های ظریف و گران قیمت تولید محدود روانه بازار خواهد شد. در ایالات متحده آمریکا ، شما می توانید از اواخر همین ماه یکی از این ساعت ها را از طریق سایت www.reeds.com پیش خرید کنید و زمان اصلی در دسترس قرار گرفتن این ساعت ها اواخر ماه مهر امسال گزارش شده است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا