به روز رسانی جدید برنامه لینکداین (LinkedIn)

طراحی نرم افزار لینکداین تغییر کرده است اما این طراحی جدید کمی آشنا به نظر می رسد . در کنفرانس استعداد های درخشان ، مدیر عامل شرکت برنامه لینکداین از طراحی جدید آن رونمایی به طور کامل رونمایی کرد و مانند فیس بوک بر روی News Feed یا سرویس خبر خوان متمرکز شده است.

برنامه لینکداین (LinkedIn) با ویژگی های جدید و طراحی شبیه به فیس بوک

پروژه جدید این برنامه “پروژه ویجر” نام دارد که هفته آینده در iOS و اندروید قابل استفاده می باشد . وایتر رئیس شرکت لینکداین اشاره کرد که این آخرین نسخه نهایی برنامه می باشد که علاوه بر طراحی ساده دارای ویژگی های جدید است . این ویژگی ها به 5 بخش : صفحه اصلی ، Me , پیام ها ، شبکه من و جستجو تقسیم شده است . او همچنین گفت ما به سوی یک تکامل حرفه ای پیش خواهیم رفت.

linkedin

مانند برنامه Pulse صفحه اصلی نسخه جدید برنامه لینکداین شامل پست های روزانه مردم که بر روی صفحه شما به اشتراک گذاشته شده می باشد . مسخه جدید همچنین دارای یک پیام رسان دوباره طراحی شده است که کاربران قادر به ارسال استیکر و عکس های گیف در داخل نرم افزار می باشند.

ویژگی Me به کاربران اجازه می دهد که به راحتی به اطلاعات زبانه ها و پست های دیگر اشخاص دسترسی داشته باشند و مشخصات چگونگی ارتباط با خود را با مردم به اشتراک بگذارند . مدیر عامل این شرکت همچنین از یک ویژگی جدید به نام تقویم در به روز رسانی جدید منتشر کرده است . با این ویژگی کاربران می توانند از جلسات یا روز انتشار به روز رسانی جدید برنامه لینکدای مطلع شوند.

LinkedIn-app-640x525

موسس این برنامه تایید کرده است که برنامه لینکداین در حال رشد است و به زودی ویژگی های بیشتری در دسترس قرار خواهد گرفت . از دیگر ویژگی های جدید می توان به Launcher اشاره کرد که به کاربران اجازه می دهد به راحتی به برنامه های دیگر مانند جستجو شغل یا Pulse متصل شوند.

این شرکت همچنین 2 ویزگی جدید در زمینه کسب کار به برنامه های خود اضافه کرده است . اولی نسخه بهبود یافته برنامه LinkedIn Recruiter و دومی برنامه جدید Referrals می باشد که کاربارن به راحتی می توانند ببا همکاران شرکت خود در ارتباط باشند.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا